Šekspyro drama atgijo: ant scenos žibėjo Zasimauskaitė ir Jarutis

Kultinė Viljamo Šekspyro drama „Romeo ir Džuljeta“ penktadienio vakarą atgimė ir Vilniuje. Ant scenos žibėjo ryškiausios žvaigždės: Europą pakerėjusi Ieva Zasimauskaite, „Freaks on Floor“ lyderis Justinas Jarutis. Jiedu atliko pagrindinius vaidmenis.

28

Žiūrovai išvydo ir kitas Lietuvos teatro bei muzikos grandus: Ingą Valinskienę, Vidą Bareikį, Kęstutį Cicėną, Andrių Bialobžeskį, Giedrių Arbačiauską, Marių Jampolskį, Justiną Lapatinską, Mindaugą Papinigį, Paulių Šinkūną, Aidą Barkauską bei kitus.

(28 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Roko opera meilė ir mirtis Veronoje (Fotodiena/Kristupas Kolodzeiskis)

Šį kartą režisūriniai sprendimai buvo patikėti Ramūnui Cicėnui, kuris į kūrinį įnešė ne tik savotiškumo, bet ir perfekcionizmo. Jis iš artistų pareikalavo maksimalaus atsidavimo – parodyti ne tik tai, ką kiekvienas geba geriausiai, bet ir išsiugdyti naujų įgūdžių, net įveikti baimes ir perlipti per save.

„Asmeniškai man ruošiantis buvo įdomiausia mokytis tekstus, į juos gilintis. Manau, tai užtruko ilgiausiai. Na, o šokiai ir vaidyba, kurių roko operoje nestigs, man didžiausias iššūkis! Apskritai, darbas ruošiant „Meilė ir mirtis Veronoje“, man buvo ir vis dar yra neįkainojamas patyrimas, nes dirbti su tokiais savo srities profesionalais, kaip Ieva Zasimauskaitė, Ramūnas Cicėnas, Paulius Šinkūnas, Vidas Bareikis ir kitais, yra vienas malonumas. Pažadu, kad arenose žmonės galės mėgautis labai kokybišku šou“, – sakė Romeo įkūnijęs Justinas Jarutis.


Rašyti komentarą...
K
Kita skaitytoja
2018-12-29 00:59:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gėdingai žemo lygio renginys. Ir kūrėjai, ir organizatoriai baisiai susimovė. Visiškas fiasko. Didžiulė nepagarba žiūrovui. Sugadintas kūrinys, sugadintas vakaras.
Atsakyti
-4

J
Jonas
2018-12-29 15:33:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tragedija
Atsakyti
0

K
Kęstutis
2018-12-29 13:03:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tokio žemo lygio kūrinio dar nesu matęs, tiek vaidybos, tiek pastatymo, o ypač garso atveju. Aktoriai išeina dainuoti su neveikiančiais mikrofonais. Siūlau daugiau neberodyti spektaklio ir nesitycioti iš žiūrovų. Pagarbiai
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (12)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų