Sėkmingo verslo principai pagal kosmetikos prekės ženklo įkūrėją Merkytę: tik pagaminti gero produkto nebeužtenka

Šį šeštadienį TV3 laidoje „Tylūs geradariai. Tvarumo istorijos“ lankysis polėkio, genialių idėjų ir nesenkančios energijos kupina moteris Rūta Merkytė. Ji ne tik įkūrė sėkmingai veikiantį natūralios kosmetikos prekės ženklą „Manilla“, tačiau nuėjo ir dar toliau – savo neįkainojama patirtimi bei žiniomis jau ne vienerius metus ji dalijasi su kitais.

Laidoje Rūta dalinsis savo sėkmės receptais bei skatins nepamiršti savo vertybių visuose verslo vystymo etapuose.

Štai keli sėkmingo verslo principai pagal Rūtą: pagrindinė ir, tikriausiai, pati svarbiausia sąlyga – puiki komanda. Kaip liaudies išmintis byloja, vienas lauke – ne karys, tad, pasak Rūtos, svarbu dirbti su žmonėmis, kurie tiki tavo idėja ir vizija, kurie su tavimi keliaus nors ir į pasaulio kraštą.

Antras labai svarbus principas – kalbėti garsiai. Šiais laikas neužtenka tik gaminti gero produkto – apie jį reikia ir kalbėti, tad pašnekovė nemenką dalį savo laiko skiria edukacijai, įgytų žinių ir patirčių viešinimui, kurios apima ne tik verslą, bet ir tvaresnio gyvenimo principus.

„Jei norime gyventi švaresniame pasaulyje, nekenkti nei sau, nei gamtai, kasdien turime rinktis ką naudojame, nes neatsakingai ar spontaniškai pasirinkti produktai daro didžiulę žalą mums ir mus supančiam pasauliui“, – įsitikinusi specialistė.

Taip pat Rūta skatina tikėti ir vadovautis savo vertybėmis bet kuriame savo verslo vystymo etape. Ne tik pradžioje, kai kuriama verslo vizija, bet ir užauginus įmonę, nešančią pelną. „Atvirai sakau – jei turi savo vertybes, jų laikaisi ir jomis vadovaujiesi, nesvarbu, ką gamini, ką parduodi, sėkmė tave tikrai lydės“, – teigs laidos viešnia.

Apie sėkmingus žmones, kupinus genialių idėjų, rodančius pavyzdį kitiems ir mokančius prisitaikyti prie greitai kintančių aplinkos iššūkių, daugiau pamatysite laidoje „Tylūs geradariai. Tvarumo istorijos“ jau šį šeštadienį 11.30 val. per TV3. Galbūt laidos herojė Rūta savo istorija įkvėps ir jus?


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų