Šeduikytė ir Bareikis pasidalijo jautriu laišku: įvardijo skyrybų priežastį

Pramogų pasaulio užkusliuose jau kurį laiką sklando kalbos, kad dainininkai Vidas Bareikis ir Jurga Šeduikytė išgyvena krizę. Vis dėlto galiausiai apie tai viešai prabilo ir patys atlikėjai.

8

J. Šeduikytė šio penktadienio popietę socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje pasidalijo viešu laišku.

(8 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Skiriasi dar viena pramogų pora: Šeduikytė ir Bareikis nebegyvena kartu

„Laiškas nuo Jurgos ir Vido.

Taip jau nutiko, kad pusę metų jau gyvename atskirai, ir, po bandymų likti kartu, visgi supratome, kad konstruktyviau, pagarbiau ir, – kas svarbiausia, – sąžiningiau mūsų sūnaus Ado atžvilgiu bendrausime perėję į kitokią bendravimo formą. Šiuo atveju, tai yra pasukimas skirtingomis kryptimis. Mūsų keliai vis vien susisies dėl mylimo vaiko bei dėl abipusės pagarbos, kuri lydėjo mus visus bendrus dešimt gyvenimo metų ir lydės toliau. Šis išsiskyrimas yra apie dviejų kuriančių žmonių skirtingumą ir norą vienas kito neužgošti, bet kaip tik – palaikyti ir gerbti. Vienas kitam linkime kuo gražesnės ateities ir palaikome vienas kitą kuo tik galime.

Tai yra privatus mūsų reikalas, todėl jį privačiai norėtume ir užbaigti ir būtume dėkingi, jeigu susilaikytumėte nuo tolimesnių interpretacijų.

Jurga ir Vidas“, – rašė J. Šeduikytė.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad savo asmeninio gyvenimo neviešinantys Jurga ir Vidas kartu gyveno dešimtmetį.

Pora susituokė 2009-ųjų rugpjūtį, nedidelėje Juodkrantės Pranciškaus Asižiečio bažnyčioje. Sutuoktiniai augina sūnų Adą.


Rašyti komentarą...
R
Rasa.
2019-12-14 12:39:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
Brangieji, Jurgita ir Vidai! Visose šeimose būna krizinės situacijos. Jūs suprantate vienas kitą labiau nei tikėtina. Pergalvokite dar kartą viską kas buvo, viską kas yra... Ar tikrai verta skirtis? O gal geriau keistis, tai yra keisti savo pomėgius, keisti charakterio savybes (savo), nes kitų mes negalime pakeisti ir priimti vienas kitą tokį, kokie esame. Šeima, tai ne vien tik gyvenimas kartu kai viskas gerai klojasi. Šeima tai palaikyti vienas kitą krizių metu, tai aukotis ir patarnauti kitai pusei! Kas tai supranta visi gyvena ilgą ir nuostabų gyvenimą kartu. Jūs skirti vienas kitam. Nebūkite egoistais! Saugoti šeimą, saugokite vertybes, kuriomis apdovanojo jus Dievas. Būkite palaiminti Jame! Skyrybos - tai tarsi greičiausia išeitis, o kas toliau?... Nepasiduokite!
Atsakyti
-9

L
Lietuvė
2019-12-13 20:29:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kokie visi protingi, oriai skiriasi
Atsakyti
-6

A
Audronė
2019-12-15 11:02:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vaikai , baikit durniuoti ,visiems tų krizių yra kantrybės,pagalvokit apie vaiką,jam labai reikia jūsų abiejų... Ir tėčio ir mamos saugumo,mokejot susipykti ,mokekit ir susitaikyti....na prašau....
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (18)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų