Šeduikytė gudriai išsisuko iš blogos padėties: sugebėjo pergudrauti tėvus

Dainininkė Jurga Šeduikytė neseniai apsilankė populiarioje TV3 laidoje „Gero vakaro šou“, kurioje vedėjams – Mindaugui Stasiuliui ir Justinui Jankevičiui – atskleidė ne tik slaptus savo talentus, susijusius su akcentų mėgdžiojimu, bet ir papasakojo apie savo vaikystę.

Pasirodo, kad muzikantų šeimoje užaugusi Jurga itin dažnai keitė gyvenamąsias vietas, o bažnyčioje yra netgi iškrėtusi pokštą, kurį puikiai pavyko paslėpti.

(16 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Šeduikytė gudriai išsisuko iš blogos padėties: sugebėjo pergudrauti tėvus

J. Šeduikytė juokdamasi sakė, kad vaikystėje, labiau nei mergaitę, ji priminė berniuką, tačiau tam yra paprastas paaiškinimas.

„Rimtai, draugaudavau vien su berniukais, nes manęs mergaitės nemėgdavo“, – juokėsi ji.

Jurga pridėjo, kad yra labai patenkinta, jog dar būdama labai maža apkeliavo kone visą Lietuvą. „Gimiau Klaipėdoje, parašyta, kad Raseinių rajone. Užaugau pirmus metus Šiluvoj, bet iš tikrųjų, iki 2 klasės, gyvenau Telšiuose. O nuo 2-os klasės – Palangoje“, – apie dažnai keičiamą savo gyvenamąją vietą kalbėjo Jurga.

Žinoma dainininkė atskleidė, kad užaugo muzikantų šeimoje. Jos tėtis buvo vargonininkas, o mama – chorvedė.

„Realiai galėčiau sakyti, kad užaugau Telšių bažnyčioje 2-ame aukšte, už grotelių. Aš tame 2-ame aukšte nusikirpau grifką, o kadangi mama neleido – staigiai prisisegiau. Ji užaugo ir niekas nepastebėjo“, – linksmą istoriją iš vaikystės prisiminė dainininkė.

Daugiau linksmų istorijų ir dar nematytus Jurgos talentus pamatysite peržiūrėję vaizdo įrašą straipsnio pradžioje.

„Gero vakaro šou“ – kiekvieną trečiadienį 19.30 val. per TV3!


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų