Schwarzeneggeris rėžė kritikos Trumpui: „Jis pateks į istoriją kaip blogiausias visų laikų prezidentas“

Buvęs Kalifornijos gubernatorius Arnoldas Schwarzeneggeris sekmadienį paragino šalį susivienyti po gyvybių nusinešusio demonstrantų įsiveržimo į Kapitolijų.

Spalio 6 dienos įvykius A. Schwarzeneggeris apibūdino kaip kadenciją baigiančio prezidento Donaldo Trumpo bandymą įvykdyti perversmą ir prilygino juos nacių Vokietijos pogromams.

Socialiniame tinkle „Twitter“ paskelbtame vaizdo įraše, kuris žaibiškai paplito internete, Holivudo žvaigždė D. Trumpo šalininkų surengtą Kapitolijaus šturmą prilygino Krištolinei nakčiai  – 1938 metų lapkritį nacių surengtam koordinuotam puolimui prieš žydus ir jų turtą.

Šis pavadinimas prigijo dėl rytą po pogromo gatvėse likusių stiklo šukių.

„Trečiadienis čia, Jungtinėse Valstijose, buvo Krištolinė diena“, – sakė A. Schwarzeneggeris, sėdėdamas prie darbo stalo. Vaizdo įraše jam už nugaros matomos JAV ir Kalifornijos valstijos vėliavos.

„Dužo Jungtinių Valstijų Kapitolijaus langai“, – kalbėjo jis.

„Augau apsuptas degradavusių vyrų, skandinusių alkoholyje savo kaltę, kad priklausė baisiausiam režimui istorijoje“, tęsė 1947 metais Austrijoje gimęs A. Schwarzeneggeris.

„Niekada nekalbėjau apie tai taip viešai, nes tai skausmingi prisiminimai, bet mano tėvas kartą ar du kartus per savaitę grįždavo namo girtas ir šaukdavo ant mūsų, mus mušdavo ir gąsdindavo mano motiną“, – pasakojo buvęs gubernatorius. Veiksmo juostų „Terminatorius“ ir „Konanas Barbaras“ žvaigždė aiškiai neįvardijo, kad jo tėvas buvo nacis, tačiau sakė, kad „mano tėvas ir mūsų kaimynai taip pat buvo suklaidinti melo, ir aš žinau, kur veda toks melas“.

„Prezidentas Trumpas siekė panaikinti rinkimų – sąžiningų rinkimų – rezultatus. Jis mėgino įvykdyti perversmą, klaidindamas žmones melu“, – sakė A. Schwarzeneggeris.

„Prezidentas Trumpas yra susikompromitavęs lyderis. Jis pateks į istoriją kaip blogiausias visų laikų prezidentas. Geras dalykas, kad greitai jis bus nebesvarbus, kaip sena tviterio žinutė“, – kalbėjo aktorius.

„Nepriklausomai nuo jūsų politinių pažiūrų prašau jūsų kartu su manimi pasakyti išrinktajam prezidentui Joe Bidenui: „Išrinktasis prezidente, linkime jums didžiulės sėkmės kaip mūsų prezidentui. Jeigu seksis jums, seksis ir mūsų šaliai“, – sakė A. Schwarzeneggeris.

„O tiems, kurie mano galį nepaisyti Jungtinių Valstijų konstitucijos: žinokite – niekada nelaimėsite“, – pridūrė jis.


Rašyti komentarą...
Manau
2021-01-11 11:54:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
Manau ,kad JAV teisingumo sistema veikia ir visi taškai bus sudėlioti ant i raidžių. Palaukime.
Atsakyti
0

A
Amerika
2021-01-11 14:03:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ką tu čia nusisneki tas tavo Trampas yra Amerikos gėda , per jį ir vyksta toki dalykai tik jo pačio noras teigti, kad rinkimai buvo suklastoti ir neturėdamas rimtų įrodymų. Trampas tikrai yra ir bus blogiausias visų laikų Amerikos prezidentas kuris piktnaudžiavo savo vieta, isai per tuos 4metus prezidentavimo nepadarė Amerikai nieko gero kaip tik ją dar labiau suskaldė. Jam nebuvo įdomu tas virusas jis tik ieškojo sau naudos. Gėda turėtų būt tokiam prezidentui fuj.
Atsakyti
-2

W
WC
2021-01-12 10:09:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
tai,kad svarcas kerstauja. labai garsiai rekia pats budamas naciu palikuoniu...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (7)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų