Smūgis Trumpui: „Twitter“ visam laikui užblokavo paskyrą, Bidenas jį vadina netinkamu eiti pareigas

Smūgis po smūgio Donaldui Trumpui. Socialinis tinklas „Twitter“ visam laikui užblokavo jo 90 milijonų sekėjų turinčią paskyrą, o demokratai žada jau pirmadienį inicijuoti apkaltą. Tuo metu Džo Baidenas sako – gerai, kad D. Trumpas nedalyvaus jo inauguracijoje.

Kad artimiausiomis dienomis nepasikartotų Kapitolijaus šturmas, „Twitter“ socialinis tinklas visam laikui užblokavo kadenciją baigiančio prezidento Donaldo Trumpo paskyrą. „Twitter“ skelbia, kad tokį sprendimą priėmė, nes mano, kad prezidentas gali toliau kurstyti smurtą.

(152 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Neramumai Vašingtone

90 milijonų sekėjų „Twitteryje“ turintis D. Trumpas po šio akibrokšto rankų nenuleido. Jis paskelbė virtinę žinučių per oficialią prezidento paskyrą, tačiau „Twitter“ jas ištrynė, tuomet per savo rinkimų kampanijos profilį, bet ir jis buvo užblokuotas. Galiausiai D. Trumpas pareiškė, kad kurs savo socialinį tinklą, kur galės nevaržomai dėstyti mintis.

Beje, viena paskutiniųjų D. Trumpo žinučių „Twitteryje“, kad jis nedalyvaus po 12 dienų vyksiančioje Joe Bideno inauguracijoje. Štai, kaip į tai sureagavo būsimasis šalies prezidentas.

„Tai – vienas iš nedaugelio dalykų, dėl kurių sutariame. Gerai, kad jis nepasirodys“, – sakė J. Bidenas.

Tuo metu demokratai ir toliau spaudžia Donaldą Trumpą kuo greičiau atsistatydinti, o jei jis to nepadarys – jau pirmadienį ketina inicijuoti jam apkaltą už maišto Kapitolijaus rūmuose kurstymą, kurio metu žuvo penki žmonės. Joe Bidenas sako, kad dėl apkaltos turi apsispręsti Kongresas, tačiau D. Trumpui aštrių žodžių negaili:

„Jau daugiau nei metus sakau, kad jis netinkamas tarnauti, netinkamas eiti pareigas. Jis vienas nekompetentingiausių prezidentų Jungtinių Valstijų istorijoje.“

Jei demokratai pažado dėl apkaltos laikysis, D. Trumpas taps pirmuoju šalies prezidentu istorijoje, kuriam apkaltą oponentai nori surengti antrą kartą per vieną kadenciją.


Rašyti komentarą...
K
Klausimas
2021-01-09 23:06:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kas valdo Ameriką??? Jei Amerikos prezidentu špygą parodė????? Reiškia jaučiasi galingesni už jį? Tai kas tada valdo pasaulį? Ir išeina, kad galingiausių valstybių prezidentai tik statytiniai? Tai ką bešnekėt apie mūsiškį?
Atsakyti
-2

P
Petras
2021-01-09 21:18:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
Twitter nusispjove i 90 mln. zmoniu.
Visi Trumpo pasekejai pereina Parler.
Twitter akcijos krenta.
Atsakyti
-4

:
:D
2021-01-10 12:32:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
Didžiausia pasaulyje "demokratija" ir žodžio "laisvė"....
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (10)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų