JAV – rekordinis koronaviruso atvejų skaičius per parą

Jungtinėse Valstijose penktadienį užfiksuotas rekordinis koronavirusinės infekcijos atvejų prieaugis, per parą patvirtinus beveik 290 tūkst. COVID-19 atvejų, rodo Johnso Hopkinso universiteto duomenys.

Baltimorėje įsikūręs universitetas taip pat pranešė, kad labiausiai COVID-19 pandemijos paveiktoje šalyje per praėjusią parą mirė 3 676 koronavirusu užsikrėtę žmonės.

Ankstesnę dieną Jungtinėse Valstijose fiksuotas rekordinis mirštamumas, per parą mirus beveik 4 000 COVID-19 pacientų.

Šiuo metu šalies ligoninėse gydoma 131 tūkst. koronavirusu užsikrėtusių žmonių, rodo tinklalapio „COVID Tracking Project“ duomenys.

Nuo pandemijos pradžios JAV nustatyta iš viso 21,8 mln. užsikrėtimo koronavirusu atvejų, daugiau kaip 368 tūkst. užsikrėtusiųjų mirė.

Šalyje, kurios atskiruose regionuose dėl epidemiologinės padėties įvesti suvaržymai yra labai skirtingi, tikimasi, kad gruodžio viduryje pradėta masinė skiepijimo kampanija leis užbaigti šią krizę.

Tačiau vakcinavimo programos tempas pasirodė esąs daug mažesnis nei planuota – 330 mln. gyventojų turinčioje šalyje iki šiol tik mažiau kaip 6 mln. žmonių yra gavę pirmąją iš dviejų reikalingų vakcinos injekcijų


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų