„ŠarkA“ merginos: namuose mūsų laukia vyrai, o ne augintiniai

Šį vakarą, spalio 4-ąją, 19.15 val. TV3 eteryje Šv. Pranciškaus – gyvūnų globėjo dienai – skirtame unikaliame gyvūnų talentų šou „Žvėriški talentai 2012“ dėl talentingiausiojo augintinio vardo susirungs būrys šunų, kačių, gaidys, ožka, arklys ir daug kitų gyvūnų. Analogų neturinčio šou scenoje keturkojų, ir ne tik, talentus papildys Lietuvos muzikinės padangės žvaigždžių pasirodymai. Merginų projekto „ŠarkA“ narė Ieva Stasiulevičiūtė, kultinio TV3 serialo „Moterys meluoja geriau“ aktorius Ramūnas Rudokas ir merginų grupės „69 Danguje“ narė Ingrida Martinkėnaitė pasidalino mintimis apie augintinius, jų žvaigždiškus įpročius, svajonių gyvūnėlius ir išugdytus čempionus!

„Šou buvo labai linksmas! Trūko tik saldžių spragėsių, – linksmai čiauška šarka I. Stasiulevičiūtė. – ‚Žvėriškų talentų 2012' scenoje pirmą kartą pasirodėme su gyvūnėliais – daugybe pudeliukų, kurie kvepėjo šampūnu. Pasirodo, jie čempionai! Deja, nė viena „ŠarkA“ narė negali pasigirti namie laikanti augintinį, namuose mūsų laukia... vyrai!“ – atvirai prisipažįsta Ieva ir priduria mananti, kad gyvūną namie galima laikyti tik turint jam laiko, kurio taip trūksta intensyviai pramogų versle besisukančioms merginoms.

REKLAMA

Merginų grupės „69 Danguje“ narės I. Martinkėnaitės jorkšyrų veislės šunytė Tuti – pripratusi prie fotografų blyksčių – ne sykį dalyvavo fotosesijoje, nors pasirodymas TV projekto scenoje jai buvo pirmasis. „Tuti buvo auklėjama kaip parodinis šuo, todėl buvau rami, kad ‚Žvėriškų talentų 2012' scenoje neiškrės jokios šunybės“, – meilę ir atsidavimą gyvūnams demonstruoja Ingrida.

Garsi dainininkė prisipažįsta, kad jos svajonė – didelė egzotiška kalbanti papūga arba apuokas, o gal net... pelėda! „Šie paukščiai man atrodo be galo egzotiški ir mieli. Tačiau kartu suprantu, kad gyvenimas narvelyje jiems būtų ne pats geriausias, tad tegu geriau skraido laisvėje“, – sako Ingrida.

Populiariausio lietuviško serialo „Moterys meluoja geriau“ aktorius R. Rudokas, „Žvėriškų talentų 2012“ scenoje uždainuosiantis kartu su Stano ir Deividu Zvonkumi, pasirodo, yra vienos šunų veislės auginimo pradininkas Lietuvoje! „Į Lietuvą aš pirmas atvežiau cane corso veislės atstovę, atsakingai ją dresavau ir man pavyko – išugdžiau puikią Europos čempionę!“ – meilę gyvūnams garsiai išpažįsta aktorius.

„Jei turėčiau gyvūną, norėčiau, kad jis būtų išdresuotas taip, kad pats savimi galėtų pasirūpinti. O kartais ir manim. Taip... Todėl mes ir gyvename su vyrais!“ – įspūdingą augintinių talentų šou „Žvėriški talentai 2012“ jau šį vakarą 19.15 val. kviečia įsijungti I. Stasiulevičiūtė.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų