Samas ir Nojus Žebrauskas – apie žvaigždžių ligą ir į „X faktorių“ grįžtančius dalyvius: atskleidė, kaip pelnyti teisėjų meilę

TV3 televizijos naująjame sezone jau pradeda įsibėgėti žiūrovų pamiltas projektas „X faktorius“. Jau ima ryškėti pirmosios šio sezono žvaigždutės.

Vienas pirmųjų atranką praėjusių dalyvių Nojus Žebrauskas, kartu su savo mokytoju Sauliumi Urbonavičiumi-Samu tiesioginėje transliacijoje atskleidė, kaip pasiruošti lipimui į sceną, ką reiškia teisėjų žvilgsniai vienas kitam ir atskleidė, ką galvoja apie į projektą vis grįžtančius veidus. 

Samas atviras – dažnai apie dalyvį gerą įspūdį susidaryti pakanka pirmųjų natų. Taip atsitiko ir išgirdus Nojų: „Labai dažnai kai išgirstame pirmas natas, kai dalyvis labai tiksliai jas „pakabina“, aišku, kad norisi pasidalinti su kitais teisėjais „matėt, matėt?“. Ir tada meldiesi, kad tik atlaikytų, nesuklystų ir nenužudytų tos geros emocijos. 

Man buvo pilnos kelnės džiaugsmo, nes Nojui viskas klasiškai pavyko. Jis puikiai perteikė divos dainą ir manierą. Tokių dalyvių turime retai – muzika skamba jame, judesiai eina laisvai. 

Pamatysite dar ne tokių. Matysime, kaip Nojui seksis toliau, bet jis mate, kokių konkurentų bus. Mes ir verkėme ir klykėme, ir džiaugėmės“, – puikių dalyvių gausa džiaugėsi S. Urbonavičius. 

Nojus Žebrauskas, panašu, scenoje jaučiasi kaip žuvis vandenyje. Paklaustas, kaip skiriasi televizijos projekto scena nuo muzikinių konkursų, kuriuose dažnai dalyvauja, Nojus išskiria vieną skirtumą ir duoda patarimą, kaip nebijoti lipti į sceną: 

„Dažniausiai konkursai neturi kamerų. Gal tai ir gerai – kitiems dalyviams nesukelia streso. Aš pats dievinu kameras, visada su jomis žaidžiu, rodau dėmesį. Džiugu, kad buvo kameros, ir manau, kad tikrai moku elgtis scenoje. 

Jaudulys bus visada, nesvarbu, kelintą kartą eitum į sceną. Jis neišnyksta. Tas pasiruošimas – psichologinis, reikia nusiraminti. Lipdamas į sceną tu jau viską padarei, reikia tiesiog parodyti geriausią variantą“, – tikina N. Žebrauskas. Vaikinas tikina, nesitikėjęs gauti tiek palaikymo – gražios žinutės į jo socialinius tinklus plaukė ir gerokai po transliacijos.

„X faktoriaus“ teisėjai garsėja savo griežtumu ir reiklumu dalyviams. Nojus teigia, kritikos nebijantis, o Samas atviras – ne visada kritiką tenka išsakyti lengva širdimi: 

„Kritika visada išeina į gerą – iš jos mokaisi. Kam eiti į konkursus, jei bijai kritikos ir nenori jos priimti? Kritikos internete iš nepažįstamų žmonių nepriimu, o teisėjai gali tau pasakyti, kas buvo blogai, ką gali patobulinti“, – teigia N. Žebrauskas. 

„Mes visi esame žmonės – ir jautresni ir daugiau suprantantys. Teisėjo vieta yra tam, kad kaip įmanoma pasakytum tiesą. Tik tiesa žmogų veda į priekį ir tobulina, jei žmogus ją supranta ir priima. Tiesą išsakyti – ne visada lengva, ypač jei matai, kad tam žmogui nedaug trūksta iki ašarų. 

REKLAMA

Vienaip ar kitaip, nuosėdų po filmavimų lieka – tai yra žmogiška, mes irgi turime širdis ir jausmus. Kai supranti, kad tavo žodis kažką reiškia, turi labai atsakingai tai daryti“, – jam antrina mokytojas. 

Ne paslaptis, kad kai kurie „X faktoriaus“ dalyviai į projektą eina po kelis kartus. Samas teigia, jog tarp jų pasitaiko ir puikių, ir visiškai nepatobulėjusių dalyvių: „Ir šiemet yra užsispyrusių – pamatysime Gerdą Zaptoriūtę, kuri jau pernai tapo žvaigždute. Ji ir toliau nori tos scenos, nori muzikos, inirtingai eina pirmyn. 

Ne vienas ir ne du grįžta permąstę ir pasiruošę. Yra ir tokių, kurie grįžta nieko nepermąstę ir nepasiruošę – tada galvoji, kokio velnio jie grįžo. Negali uždrausti pasirodyti, scena yra visų. Ir niekada nežinai, kas iššaus ir puikiai pasirodys“, – tikina teisėjas. 

Pasak Samo, užauginusio tikrai ne vieną žvaigždžių kartą, sužvaigždėjimas – neišvengiama šlovės dalis. Visgi, pasak jo, nuo žvaigždžių ligos galima greitai pasveikti: 

„Žvaigždžių liga visi serga, vienaip ar kitaip. Vieni lengviau, kitiems labai sunkūs tie priepuoliai būna. Iš tikrųjų tai – natūralu, didžiulis dėmesys veikia nori nenori. Neturi būti tikslas tik žinomumas. Šiais laikais jo pilna – socialiniuose tinkluose gali išgarsėti žymiai greičiau. 

Muzika – ne tik žinomumas, bet ir išraiška, dalijimasis su žmonėmis. Tas atsakas turi būti natūralus, o ne greitai sumedžiotas. Kai turi tikslą, nešiojimai ant rankų tiek neveiks. Pasidžiaugsi ir eisi dirbti“, – šypteli S. Urbonavičius-Samas. 

O kokia paslaptis, kaip užkariauti teisėjų širdis? S. Urbonavičius nusijuokia – slapto recepto jis neturi. Visgi, porą patarimų teisėjas mielai duoda: 

„Paslapčių nėra. Vienintelis dalykas – kad dalyvis darytų tai nuoširdžiai, tikėtų savimi ir tuo, ką atneša į sceną, būtų padaręs visas įmanomas repeticijas. Turi būti įdirbis ir tikėjimas. Ir, aišku, pasisekimas. 

Patarimas paprastas: nebūk pilkas, nebijok ir būk nuoširdus. Nemeluoti sau ir kitiems. Ir nebūti kaip visi – tada tavęs niekas nepamatys“, – tikina „X faktoriaus“ teisėjas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų