S. Gomez: naujame albume bus viskas, išskyrus J. Bieberį

Jaunoji dainininkė Selena Gomez žada, kad ketvirtasis jos albumas bus didžiausias ir įspūdingiausias iš visų iki šiol išleistų. Atlikėja teisinasi, kad šiais metais visą jos laiką atėmė kinas (žvaigždė filmavosi net trijuose filmuose), todėl neturėjo laiko įrašinėti naujų dainų.

19-os metų atlikėja sako norinti pagaliau atsidėti naujo albumo įrašinėjimui,  kad jis būtų labai asmeniškas. Tačiau S. Gomez patikino, kad jokių asmeninių detalių iš santykių su dainininku Justinu Bieberiu jis neviešins.

„Manau tai bus man asmeniškai svarbiausias albumas. Noriu parašyti dainų, apie tai, apie ką niekada nekalbėjau. Ik šiol tam neturėjau laiko, nes prie vienos dainos dirbdavau tik dvi dienas. Nenoriu, kad mano muzika būtų vidutiniška. Noriu, kad tai būtų visus išjudinanti muzika, priverčianti šokti ir pakelianti nuotaiką“, - tinklapiui „E! Online“ sakė dainininkė.

Taip pat S. Gomez prisipažino, kad tiesiog miršta kaip nori pamatyti dokumentinį filmą apie dainininkės Katy Perry gyvenimą „Part of Me: 3D“ („Dalis manęs: 3D“).

Kadangi Selena negavo pakvietimo į šio filmo premjerą Losandžele, nepasididžiavo jo paprašyti pati: „Aš paskambinau organizatoriams ir sakau - prašau, ar galiu ateiti į premjerą? Be proto noriu pamatyti šį filmą!“


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų