Ryšys su Lietuva ir kova su priklausomybe: kaip dabar gyvena „Eurovizijos“ nugalėtojas Rybakas

2009 metais Norvegijai „Eurovizijoje“ atstovavęs ir rekordinį taškų skaičių surinkęs Aleksandras Rybakas po konkurso ant laurų neužmigo. Tiesa, atlikėjo kelias nebuvo lengvas – teko susidurti ir su rimtomis sveikatos problemomis.

7

Meilė kinui ir jo muzikai

A. Rybakas visą savo karjerą turėjo glaudų ryšį su kino filmais. 2010 metais A. Rybakas suvaidino berniuką vardu Levi norvegiškame tikromis istorijomis paremtame filme „Johanas – mažasis klajoklis“ apie klajoklius vaikus. Pernai dainininkas suvaidino pats save „Netflix“ kompanijos filme „Eurovizija: ugnies istorijos saga“.

(7 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Ryšys su Lietuva ir kova su priklausomybe: kaip dabar gyvena „Eurovizijos“ nugalėtojas Aleksandras Rybakas

Atlikėjas yra įgarsinęs tokius personažus kaip Muminukas filme „Troliai Mumiai: kometa atskrieja“ ir Žagsulys norvegiškose visų trijų „Kaip prisijaukinti slibiną“ dalių versijose. Su pastarąja „Dreamworks“ frančize A. Rybakas turi ypatingą ryšį – dainininkas sukūrė dainą šio filmo antrajai daliai, kurią reklamuoti buvo atvykęs ir į Lietuvą. 

2019 metais atlikėjas sukūrė vaikišką miuziklą „Trolle og den magiske fela“ (Trolis ir magiškasis smuikas). Kartu su miuziklu buvo išleistas jame skambančios muzikos albumas ir vaikiška knyga.  

A. Rybakas ne kartą minėjo, kad norėtų rašyti muziką filmams. 2020-taisiais jo svajonė išsipildė – muzikantas pradėjo mokytis Columbia College Čikagoje, JAV. Šiame koledže jis šiuo metu studijuoja filmų garso takelių kompoziciją. 

Sveikatos problemos ir kova su priklausomybe

2018 ir 2019 metais atlikėjas nuolat skundėsi įvairiomis sveikatos problemomis. A. Rybakas ne kartą minėjo sergantis depresija ir turintis nerimo sutrikimą, bei jo sukeltų problemų su skrandžiu. 

2020 m. pradžioje Aleksandras Rybakas atskleidė vienuolika metų kovojęs su priklausomybe nuo migdomųjų vaistų ir antidepresantų. „Pastaruosius kelis metus tabletės mane darė silpnu ir išsigandusiu. Jos paveikė ne tik mano smegenis, bet ir raumenis bei skrandį. Tabletės sugadino mano santykius su žmonėmis, bet dar svarbiau – ši priklausomybė vos neatėmė mano noro gyventi“, – socialiniuose tinkluose rašė A. Rybakas. 

Dainininkas pasakojo, 2020 metų sausį atsigulęs gydytis nuo šios priklausomybės ir sako, dabar jos visiškai atsikratęs. Pasak atlikėjo, norėdamas susitvarkyti savo gyvenimą, jis nebendravęs ne tik su draugais – dainininkas išsiskyrė su mylimąja ir net kurį laiką buvo nutraukęs ryšius su šeima. 

REKLAMA

Artimas ryšys su Lietuva

Aleksandras Rybakas nuo pat pergalės „Eurovizijoje“ yra ne kartą koncertavęs Lietuvoje. 2009 metais atlikėjas mūsų šalyje surengė net du pasirodymus. Iki pat 2015 metų į Lietuvą A. Rybakas koncertuoti atvykdavo kasmet, kartais po kelis kartus.

Lietuvoje „Eurovizijos“ nugalėtojas yra koncertavęs net ir nemokamai – 2014 metais, pristatydamas jau minėtą filmą „Kaip prisijaukinti slibiną 2“. A. Rybakas surengė nemokamą pasirodymą prekybos centre Vilniuje.


Rašyti komentarą...
R
Rita
2021-05-15 16:24:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
Šaunus vaikinas ir puikus atlikėjas, labai simpatiškas! Jo pasirodymas Eurovizijoje iki šiol vienas ryškiausių,jei ne pats ryškiausias!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų