• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Iš JAV kilusi Whitney Houston žinoma visame pasaulyje. Muzikos istorijoje ji paliko ryškius pėdsakus – klausytojus prikaustančią kūrybą ir kiekvienam puikiai žinomas jos dainas. Tragiško likimo dainininkės jau nebeišgirsime gyvai. Tačiau Lietuvos klausytojai šį pavasarį turės galimybę pasiklausyti gyvai atliekamos Wh. Houston muzikos. Tokią galimybę koncertuose dovanoja išskirtinio balso savininkė Rūta Ščiogolevaitė.

Iš JAV kilusi Whitney Houston žinoma visame pasaulyje. Muzikos istorijoje ji paliko ryškius pėdsakus – klausytojus prikaustančią kūrybą ir kiekvienam puikiai žinomas jos dainas. Tragiško likimo dainininkės jau nebeišgirsime gyvai. Tačiau Lietuvos klausytojai šį pavasarį turės galimybę pasiklausyti gyvai atliekamos Wh. Houston muzikos. Tokią galimybę koncertuose dovanoja išskirtinio balso savininkė Rūta Ščiogolevaitė.

REKLAMA

Būtent Whitney Houston, pasak pačios Rūtos, buvo jos pirmoji ir visų laikų geriausia mokytoja, turėjusi angelišką balsą, liūto dvasią ir dievišką esybę. Ne veltui sakoma, kad pasiklausyti Whitney dainų atskrisdavo net paukščiai, rašoma pranešime spaudai.

Apie skandalus ir ryšį

Žinoma Lietuvos dainininkė R. Ščiogolevaitė ruošiasi į koncertus po Lietuvos miestus. Savo klausytojams ji paruošė programą „Visada tave mylėsiu – Whitney Houston!“, kurios metu klausytojams dovanos galimybę gyvai išgirsti gražiausias scenos dievaitės W.Houston dainas. R. Ščiogolevaitė klausytojus jau balandį susitikti kviečia Šiauliuose, Panevėžyje, Klaipėdoje, o per Motinos dieną – Birštone.

REKLAMA
REKLAMA

Wh. Houston – spalvinga asmenybė, kuri nepalieka abejingų. Paklausta, koks ryšys ją sieja su šia asmenybe, R.Ščiogolevaitė prisipažįsta savyje randanti šiek tiek Wh. Houston: „Aš jos nepažinojau ir nemanau, kad galima susidaryti įspūdį apie žmogų iš meninio filmo ar naujienų. Turbūt aš geriau nei kas kitas žinau, kaip ir kas patenka į viešumą ir kas atitinka realybę, o kas ne. Todėl vengiu daryti išvadas. Bet Wh.Houston buvo pakankamai drąsi ir ekspresyvi scenoje. Ji labai gyvybinga ir charizmatiška. Mane tai visuomet žavėjo ir kažkiek savęs tame aš matau. Kartais ir aš būnu kaip koks laukinis žirgas, kuris visą gyvenimą mokėsi balansuoti tarp laisvės būti savimi troškimo, kurti tai, kas tau patinka, o ne tai, kas madinga. Atrasti tą aukso viduriuką tarp to, kokios yra šou biznio taisyklės ir tarp to, koks tu esi menininkas, ne visuomet yra lengva. Man atrodo, kad būdamas scenoje turi patikti ne tik klausytojui, bet ir pats sau, būti sąžiningas su savimi. Man visada buvo svarbiau tai, ką aš dainuoju, o ne kiek iš to uždirbsiu.“

REKLAMA

R. Ščiogolevaitė sako, kad šis koncertinis turas – ilgai jos atidėliota svajonė. Ji prisimena, kad Wh. Houston muzika ją lydėjo visą gyvenimą. „Mano tėtis turėjo plokštelių kolekciją, kurioje buvo ir pirmoji W.Houston išleista plokštelė, kuri mane jau prieš daug metų visiškai užbūrė. Tuomet buvau dar paauglė. Prisimenu, kaip aš klausydama šios plokštelės galvodavau, kad turbūt man išdainuoti šių kūrinių niekuomet nepavyks. Man tai atrodė tolima ir nepasiekiama svajonė. Tą svajonę prisiminiau pernai, kai W.Houston kūrinius atlikau Vilniuje vykusio koncerto metu.

REKLAMA
REKLAMA

Šią programą daug metų atidėliojau. Bet galiausiai atsirado drąsos nebegalvoti, kad kažkas ne taip supras, įžvelgs, jog per gerai apie save galvoju. Visa tai iš didelės nuoširdžios meilės ir pagarbos savo mokytojai. Tokio grožio muzika norisi dalintis“, – sako R. Ščiogolevaitė.

Ji atskleidžia, kad savo pavasario koncertuose dovanos ne tik visiems puikiai žinomas Wh. Houston dainas, bet ir atliks savo mėgstamiausią šios atlikėjos kūrinį – „The Greatest Love of All“ iš tos pačios pirmosios Wh. Houston plokštelės.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Nuo pirmo koncerto su Wh. Houston

Pasirodo, kad pirmą kartą klausytojai ją išgirdo atliekant legendinę dainą Wh. Houston dainą „I Will Always Love You“, kai R. Ščiogolevaitė buvo dar paauglė. „Tai buvo mano gimtajame mieste – Šiauliuose, kai man dar tebuvo 15 metų. Su pianistu Arijumi Ivaškevičiumi „Šauniausio moksleivio“ konkurse muzikinės pertraukos metu  atlikome šią Wh. Houston dainą. Iki dabar atsimenu, kai tą kartą, mums atlikus kūrinį, salėje įsivyravo visiška tyla. Aš suglumau, atsisukau į Arijų, o tada salė mus apdovanojo garsiausiais plojimais. Tai buvo stipri patirtis, kuri įstrigo visam gyvenimui ir labai motyvavo toliau siekti savo tikslo – dainuoti. Tai ypatinga akimirka mano gyvenime. Tuomet supratau, kad pajautimas, jog turiu dainuoti, yra teisingas“, – prisimena dainininkė.

Daugybę kartų kritusi ir vėl atsistojusi, gyvenusi itin spalvingai, bet visuomet sklendusi su muzika, Whitney iš gyvenimo išėjo pasauliui palikusi tokius hitus kaip „Dance with somebody“, „I have nothing“, geriausia visų laikų meiles daina tituluojamą „I will always love you“ ir daugybę kitų.  „Visada tave mylėsiu – Whitney Houston!“ – tai unikali galimybė išgirsti, kokį priėjimą prie laurais apipintos ir niekuomet iš atminties neišblėstančios amerikiečių pop žvaigždės rado Rūta Ščiogolevaitė ir ištikimi scenos bendražygiai – pianistas Paulius Zdanavičius ir būgnininkas Martynas Lukoševičius. Drauge jie surengs jaukų ir pavasariškai jausmingą koncertą.

trys vyrai - trys vaikai jau baigėsi. Kada ketvirtas "projektas"??? :))))))))))))))))
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų