Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Daugiau nei tris mėnesius Maksimas Galkinas ir Ala Pugačiova su vaikais gyvena Izraelyje. Vyras aktyviai gastroliuoja po šalį ir panašu, kad pora į Rusija grįžti nesiruošia. Rašoma, jog moteris ruošiasi atsidaryti nuosavą verslą bei parduoti dvarą Griazo kaime. Tiesa, šeimos pasitraukimas iš Rusijos papiktino Putino pakalikus.

Daugiau nei tris mėnesius Maksimas Galkinas ir Ala Pugačiova su vaikais gyvena Izraelyje. Vyras aktyviai gastroliuoja po šalį ir panašu, kad pora į Rusija grįžti nesiruošia. Rašoma, jog moteris ruošiasi atsidaryti nuosavą verslą bei parduoti dvarą Griazo kaime. Tiesa, šeimos pasitraukimas iš Rusijos papiktino Putino pakalikus.

REKLAMA

Ala buvo viešai įžeidinėjama tiesiai iš Ostankino bokšto, ant kurio fasado projektoriaus buvo transliuojama frazė: „Kaip gerai, kad pabėgote. Ala, tu čia jau seniai už**sai“. 

Būtent skambus užrašas ant projektoriaus ir papiktino rusų prodiuserį Josifą Prigožiną, kuris stojo ginti Alos. Anot jo, negalima viešai įžeidinėti žmonių, kurie gyvenime pasiekė karjeros aukštumas, skelbė unian.net.

„Manau, kad didžiausia gėda, kai bandoma sumenkinti visus tuos, kurie kada nors turėjo nuopelnų. Ala Pugačiova nulipo nuo scenos ir apie tai paskelbė viešai, nusprendusi savo gyvenimą skirti mažiems vaikams. O įžeidinėti tėvus yra žemiausia. Tai rodo, kad ji nėra bloga, bet tie, kurie įžeidinėja yra blogi. Tie, kurie išėjusiuosius verčia vadinti išdavikais, yra patys niekšai“, – kalbėjo vyras.

REKLAMA

Jis taip pat teigė, kad Ala nepasakė nieko blogo apie Rusiją. Todėl jis nesupranta, kodėl rusai taip kovoja prieš ją ir ragino palikti ją ramybėje.

Primename, kad į šiuos įžeidinėjimus sureagavo ir pati A. Pugačiova.

Netrukus pati Ala sureagavo į šį pareiškimą. Maksimo Galkino žmona savo „Instagram“ paskyroje paskelbė trumpą vaizdo įrašą, kuriame ji sėdi gėlyne su baltu kostiumu.

„Kuo žemesnis intelektas, tuo garsesni užgauliojimai. Gyvenk ramybėje, tėvyne“, – rašė A. Pugačiova.

REKLAMA
REKLAMA

Primename, kad žiniasklaidoje pasirodė pranešimai apie parduodamus šeimos namus Rusijoje. Parduodamo dvaro kaina prasideda nuo 10 milijonų dolerių. Namas yra 6 aukštų, jame – baseinas, kino teatras, vasaros terasa ir prašmatnus sodas. 

„Galima sakyti, kad architektai išpildė Galkino vaikystės svajonę, sukurdami klasikinio stiliaus būstą su neįprastu interjeru. Aukščiausias dvaro taškas siekia šeštojo aukšto aukštį. Yra kur klajoti: svetainė, biurai, vaikų kambariai, virtuvė, daug miegamųjų, požeminė automobilių stovėjimo aikštelė, kiniško stiliaus baseinas ir net liftas! Pasirodė informacija, kad šou vedėjas nori parduoti savo pilį už maždaug 10 mln.“, – sakė  nekilnojamojo turto agentūros ekspertė Polina Burova.

Pasak nekilnojamo turto agentūros ekspertės, pirkėjas turi žinoti, jog šiems namams reikės turėti daug pinigų ir išlaikymui, skelbė starhit.ru.

„Taip pat būtina atsižvelgti į tai, kad potencialūs dvaro savininkai turės išlaikyti neįtikėtinai daug darbuotojų, kad išlaikytų pačią pilį, visas teritorijoje esančias patalpas ir objektus, tvarkingą sodą“, – sakė ji.

REKLAMA
REKLAMA

Alos Pugačiovos ir Maksimo Galkino dvaras (nuotr. socialinių tinklų)

Primename, kad jau anksčiau rašėme apie poros išvykimą į Izraelį.

Panašu, jog moteris be darbo neketina sėdėti. 

Ala Pugačiova užregistravo „Primadonna“ prekės ženklą, skirtą akinių ir ginklų prekybai, skelbė užsienio žiniasklaida.

Dainininkė Ala Pugačiova Rusijoje įregistruoja prekės ženklą „Primadonna“. Tai pranešė „Mash Telegram“ kanalas, remdamasis šaltiniu.

Su prekės ženklu visų pirma bus galima gaminti kosmetiką, dronus, 3D akinius, nėščiosioms skirtus gaminius, ginklus ir amuniciją.

Šiuo metu Izraelyje esanti dainininkė pranešimų apie prekės ženklo registraciją kol kas nekomentavo. 

Primename, kad Maksimas Galkinas atvirai pasisakė esantis prieš tokius veiksmus ir nepateisinantis tokių valdžios sprendimų.

 Savo poziciją vyras išreiškė socialiniame tinkle.

„Nuo pat ankstyvo ryto palaikome ryšį su artimaisiais ir draugais iš Ukrainos! Negaliu apsakyti žodžiais, kaip jaučiuosi! Kaip tai įmanoma! Karas negali būti pateisinamas! Jokio karo“, – pirmąją karo dieną instagrame rašė M. Galkinas.

REKLAMA
REKLAMA

Toks M.Galkino pasisakymas nepraslydo pro akis valdantiesiems, jie sukūrė propagandinį vaizdo įrašą, kuriame žmonės stovi prie kasų ir prašo grąžinti pinigus mokėtus į jo koncertą. Esą, jis šalies išdavikas.

Šeštadienį šaltiniai pranešė, kad Ala Pugačiova ir M.Galkinas su vaikais pastebėti Maskvos oro uoste, jie paliko šalį. Manoma, kad šeima apsistos Jūrmaloje.

Žurnalistė Božena Rynska patvirtino šią žinią: „Ala Pugačiova iš Rusijos išvyko vasario 28 d. per Vnukovo-3. Tai pranešė gyventojas, kuris tą pačią dieną išskrido į Angliją.“

Primename, kad išplatintame vaizdo įraše, kuriuo pasidalijo ir pats M.Galkinas pranešama, kad kovo 14-ąją turėjęs vykti koncertas yra atšaukiamas, taip nusprendė renginio organizatoriai.

Po pasidalytu įrašu žmonės ėmė rašyti palaikančias žinutes ir girti už drąsą.

„Ačiū jums už tai, ramybės mums visiems“, – rašė moteris.

„Jūs tikras žmogus, laikykitės!“, – linkėjo kitas komentatorius.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų