Romantiškiausios sužadėtuvės: moteris 2 metus nešiojosi sužadėtuvių žiedą ir to net nežinojo

Iš Australijos kilęs vaikinas Terry savo mylimajai Annai surengė ko ne romantiškiausias sužadėtuves. Kadaise vyras moteriai padovanojo iš medžio pagamintą pakabuką, kurio viduje buvo sužadėtuvių žiedas.

Anna tik po 2 metų sužinojo, jog ten slėpėsi itin dailus sužadėtuvių žiedas.

Terry ėmėsi medžio drožybos darbų, todėl nusprendė pagaminti papuošalą savo merginai Annai. Pakabuko viduje jis paslėpė deimantinį žiedą, kurį padovanojo jai per vienerių draugystės metų šventę.

Anna kiekvieną dieną nešiojo šį papuošalą ir nė nenumanė, kad jos mylimasis nori paprašyti jos rankos.

Terry pasakojo, jog su mylimąją susiruošė išvykti į Škotiją ir aplankyti jų pamėgtas olas. Jis neslėpė, kad kilo kiek didesnė panika, kuomet reikėjo pereiti oro uosto apsaugą. Jis baiminosi, kad išaiškės jo romantiškas gestas.

Laimei, žiedas liko paslėptas ir pora leidosi į kelionę. Pasak užsienio žiniasklaidos, Terry suplanavo itin romantiškai jai pasipiršti. Jiedu nuvyko į Škotijoje esančias olas ir norėjo padaryti fotosesiją. Prieš tai vaikinas paprašė, kad paduotų jam jos pakabuką. Jis apsimetė, kad nori nusifotografuoti ir priklaupęs ant kelio atidarė papuošalą, kuriame ir slėpėsi 2 metus žiedas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų