Romantišką nuotrauką paviešinusi Justina Stambrauskaitė apie naują meilę nekalba

Portugalijoje viešinti verslininkė ir Danieliaus Bunkaus buvusi mylimoji Justina Stambrauskaitė mėgaujasi naujai užgimusiais jausmais. Savo socialinėje paskyroje mergina pasidalino nuotrauka, kurioje ji įsiamžinusi su vienu geriausių ir perspektyviausių Lietuvos futbolininku šiuo metu tituluojamu Luku Spalviu.

19

Neseniai vienoje televizijos laidoje prisipažinusi, kad jai patinka vyresni vyrai, šį kartą Justina susižavėjo dviem metais jaunesniu vaikinu. Nenuostabu – Lukas žavi ne tik futbolo sirgalius, bet ir merginas Lietuvoje ir Portugalijoje, kur šiuo metu gyvena. Tiesa, kol kas Lukas klubui atstovauja tik formaliai, nes vasarą patyrė traumą bei turėjo iškentėti operaciją, po kurios atsigauti vaikinui gali prireikti ir pusės metų.

(19 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Romantišką nuotrauką paviešinusi Justina Stambrauskaitė apie naują meilę nekalba

Panašu, kad Lisabonos klubą „Sporting“ atstovaujančiam Lukui reabilitaciją padeda įveikti būtent laikas su nauja mylimąja. Vaikinas Justiną lepina ne tik jiems susitikus, bet ir leidžiant laiką atskirai. Prieš keletą savaičių Justina gyrėsi iš Portugalijos gavusi didžiulę šimto rožių puokštę.

Primename, kad Danielius Bunkus, su kuriuo Justina draugavo du metus, šiuo metu susitikinėja su Viktorija Siegel. Apie futbolininko Luko Spalvio meilės gyvenimą žinoma mažai, tačiau vaikinas savo socialinėje paskyroje dar birželio mėnesį dalinosi nuotraukomis su žavia juodaplauke.


Rašyti komentarą...
l
laura
2016-10-18 15:19:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
zavisi visais kas pinigu turi
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų