Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „luku spalviu“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „luku spalviu“.

Romantišką nuotrauką paviešinusi Justina Stambrauskaitė apie naują meilę nekalba

Portugalijoje viešinti verslininkė ir Danieliaus Bunkaus buvusi mylimoji Justina Stambrauskaitė mėgaujasi naujai užgimusiais jausmais. Savo socialinėje paskyroje mergina pasidalino nuotrauka, kurioje ji įsiamžinusi su vienu geriausių ir perspektyviausių Lietuvos futbolininku šiuo metu tituluojamu Luku Spalviu. Neseniai vienoje televizijos laidoje prisipažinusi, kad jai patinka vyresni vyrai, šį kartą Justina susižavėjo dviem metais jaunesniu vaikinu.
2016-10-18

Luko Spalvio vienuolikė kontrolinėse rungtynėse nugalėjo Vokietijos antrojo diviziono klubą

Antrą vietą Danijos futbolo pirmenybėse užimantis „Aalborg BK“ klubas su Luku Spalviu kontrolinėse rungtynėse Hamburge 4:2 (1:2) nugalėjo Vokietijos antrojo diviziono „St. Pauli“ komandą. Nuo mačo pradžios žaidusį Lietuvos rinktinės puolėją 71-ą minutę aikštėje pakeitė Jannikas Pohlis. Visus keturis įvarčius nugalėtojams pelnė Thomas Enevoldsenas (41, 48, 56 ir 78 min.). Aikštės šeimininkų gretose įvarčiu pasižymėjo Marcas Hornshuhas (16 min.
2016-01-31

Luko Spalvio klubas kontrolinėse rungtynėse nugalėjo Danijos futbolo pirmenybių autsaiderį

Antrą vietą Danijos futbolo pirmenybėse užimantis „Aalborg BK“ klubas su Luku Spalviu ketvirtadienį kontrolinėse rungtynėse 3:0 (2:0) nugalėjo lygos autsaiderę „Hobro IK“ ekipą. Tik pirmą kėlinį žaidęs lietuvis atliko rezultatyvų perdavimą, po kurio pirmąjį susitikimo įvartį įmušė Robertas Kakeeto (16 min.). Dar po įvartį nugalėtojams pelnė Patrickas Kristensenas (21 min.) ir Thomas Enevoldsenas (81 min.