REKLAMA

  • tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Trečiadienį laidoje „TOP 3“ – svarbiausios aktualijos kitu kampu.

REKLAMA

Kodėl kalbos, kad naujasis krašto apsaugos ministras Laurynas Kasčiūnas siųs Lietuvos karius į Ukrainą yra laužti iš piršto? Ar, galimo karo atveju, mūsų šalies medikai būtų tam pasirengę? Galiausiai, dėl ko Algis Ramanauskas-Greitai įsivėlė į nesutarimus su Agne Širinskiene? Visa tai – jau šį vakarą per TV3.

Valstiečių lyderis Ramūnas Karbauskis ir kai kurie kiti politikai skelbia pavojų – neva naujai paskirtas krašto apsaugos ministras L. Kasčiūnas siųs Lietuvos karius į Ukrainą ir taip tiesiogiai įvels mūsų šalį į karinį konfliktą su Rusija. 

Kalbos apie galimų NATO valstybių karių atsiradimą Ukrainoje prasidėjo dar prieš keletą savaičių, kai Prancūzijos prezidentas Emanuelis Makronas pareiškė svarstantis siųsti Prancūzijos karius į Ukrainą.

REKLAMA
REKLAMA

Tiesa, ne kautis mūšio lauke, o tik mokyti karo meno ukrainiečius.

L. Kasčiūnas šiai minčiai pritarė – galbūt ateityje tarptautinės pajėgos iš tiesų galėtų mokyti ukrainiečius kariauti. Tačiau iškart patikino: „Bet koks sprendimas siųsti trenerius, karininkus ar instruktorius, bus priimtas Valstybės gynimo taryboje. Čia ne ministro reikalas.“

REKLAMA

Tad nors nuogąstavimai – rimti, tačiau iš tiesų yra laužti iš piršto. O taip pat – ištraukti iš konteksto. Tačiau, ar visi tą supranta? Plačiau – šiandienos laidoje. 

Antrojoje laidos temoje – mūsų šalies medikų pasiruošimas galimam karui. Lietuvos medikų sąjūdžio valdybos pirmininkė Auristida Gerliakienė grąžins į liūdną realybę: dalis medikų pabėgtų, dalis – liktų. Tačiau jiems iki šiol nesurengti jokie mokymai.

Gydytojai nė neturi oficialios informacijos, kaip derėtų elgtis ir organizuoti darbą prasidėjus karui…

REKLAMA
REKLAMA

Galiausiai paskutinėje laidos temoje – netikėtai tarp A. Ramanausko-Greitai ir A. Širinskienės kilęs konfliktas.

Algio pyktį išprovokavo politikės pavartotas terminas „Pabaltijo valstybės“, primenantis sovietinę leksiką, kai Baltijos valstybės buvo vadinamos „Pribaltika“.

Negana to, šitaip politikė pasisakė žurnalistės Rūtos Janutienės laidoje, kurioje pasakojo, kaip, neva, 1940-ais metais rusų okupantus lietuviai pasitiko su gėlėmis.

Algio atkirtis politikei bus negailestingas.

„TOP 3“ – pirmadieniais-ketvirtadieniais, 21 val. tik per TV3!

tv3.lt

Panika visai pagrįsta
Panika visai pagrįsta
Ne iš laužti piršto, bet visai pagrįsti. VGT nuolatiniai nariai: Prezidentas (vadovauja) Premjeras; Seimo pirmininkas; Krašto apsaugos ministras; Kariuomenės vadas.
Į Tarybos posėdžius paprastai kviečiami: Seimo NSGK pirmininkas; VSD generalinis direktorius; Vidaus reikalų ministras. Taigi, šiuo metu VGT daugumą sudaro konservai ir jų klapčiukė Čmilytė - o jie gi durniai, visiškai nenuspėjami žmonės iš kurių galima tikėtis visko. Užplauks kokiam Landsbergiukui ar jo seneliui noras sublizgėti ir viskas, kitą dieną kariai jau Ukrainoje. Jau su Taivano ambasada pridirbo, tai kas tiems prietrankoms reiškia pridirbti ir vėl?
TOMKUS:
"tad protestuoti ir kovoti prieš valdžios išsigimimą dabar tenka paprastiems Lietuvos piliečiams arba gatvės politikieriams. Jie dažnai būna naivūs, kai kas net tebetiki „geru caru" arba „prezidentu", nori, kad juos priimtų ir išklausytų. O po to pasitaisytų ir nebelaikytų visų „durniais" ir „KGB agentais".
Negi dar iki šiol nesupranta, kad ieško teisybės pas tuos pačius „KGB agentus"?! Juk tie infiltruotieji valdžioje ir įslaptinti dar 75 metams bus priversti šaukti apie puolančius rusus ir kitus pravardžiuoti „KGB agentais", nes yra nerašyta vagių taisyklė - šaukti ant kitų: „Gaudykite vagį!" O kad jie vagys - tai faktas. Išvogė kolūkius, gamyklas, laivyną, avialinijas, bankus. Baltarusijos opozicijos pinigus, ES Lietuvai skirtas lėšas ir net su vyrukais iš KGB, atsiprašau, VSD milijoninius kyšius už CŽV kalėjimus išsidalijo. (Kam tai nepatiko - išskrido pro langą!) O kai Amerika pati save viešai demaskavo ir visa tai paskelbė savo spaudoje, nusikaltėliai valdžioje apsimetė „durniais". Iki šiol neigia čia buvus CŽV kalėjimus ir tvarkingai moka baudas už tuose kalėjimuose pažeistas žmogaus teises.
Nesistebėkite ir nesipiktinkite, kuomet apsivogę valdininkai, tarnautojai ir politikai apsimeta „durniais". Taip elgiasi dauguma nusikaltėlių, kuriems psichiatrijos ligoninių palatos yra mielesnės nei kalėjimų kameros. Bėda ta, kad ir su savo piliečiais jie pradeda komunikuoti kaip su „durniais". Be diskusijų, be oponentų, per 75 m atstumą, vietoj argumentų pasirinkdami ašarines dujas, o kai kada net gumines kulkas. O ką belieka daryti? Kaip atsakyti savo rinkėjams, už ką mokame baudas, jei nebuvo kalėjimų? Kodėl perkame rusų dujas per tarpininkus, jei šimtus milijonų išleidome „Independence" terminalui? Kam naudojame baltarusių elektrą ne tiesiogiai, o brangiau ir per Latviją? Vienintelis teisingas atsakymas: mums taip liepė šeimininkai, vadinamieji sąjungininkai, kurie svetimomis rankomis daro nusikaltimus, o paskui patys savo parankinius demaskuoja ir tyčiojasi, versdami mokėti baudas už juos. Bet tokiu atveju kiltų dar baisesnis klausimas: kas toji mūsų valdžia ir kas mus valdo? Kad juos valdo pinigai - mes jau žinome. Kad niekada to neprisipažins ir nepripažins - irgi faktas. Jei nebus sukurtas Tautos Tribunolas, daug kas išvengs ir atpildo. O jis niekada nebus sukurtas, jei ir toliau prašysime iš nusikaltėlių tam leidimo.
Kas netiki, lai pabando recidyvistą įkalbėti atkurti mirties bausmę. Koks kvailys pats sau duobę kasis? Nebent mūsų Seimas, kuris vis dar naiviai tiki, kad žmogaus teisės yra išduodamos, o ne iškovojamos. Tad kai apie jas prabilo advokatų vadas, jie net nesuvokė, kad toks yra advokatų darbas. Priėmė tai kaip iššūkį antirespublikonų sistemai. Išvadino jį išsišokėliu politikieriumi. Akimoju visi tapo teisės mokslų „profesoriais": pradedant Prezidentą Rolandą Paksą pardavusia bei konservatoriams parsidavusia buvusia milicininke Toma Birmontiene su EBSW viešųjų ryšių specialistu ir bankrutavusio konservatorių „Veido" leidėju Algimantu Šindeikiu ir baigiant medicinos specialistais, kuriems labai nepatiko, kai jiems patiems patarinėjo savamoksliai daktarai. Pasirodo, kai labai reikia, jie patys akimirksniu tampa teisės mokslų „profesoriais", jau nekalbant apie antirespublikonus propagandistus, kurie pamatines vertybes - žmogaus teises ir laisves - palygino su iš pasigėrusio vairuotojo atimtomis teisėmis...''
Tegul tas durnius eina pats ir kariauja toj ukrajinoj o ne siųsti Lietuvos karius aš tikrai neičiau ten kariaut ten jųjų bėdos nereikė peštis su Rusija gal kitiems rūpi ta Ukraina mums tai viskiek kas laimės
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų