algis ramanauskas-greitai

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „algis ramanauskas-greitai“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „algis ramanauskas-greitai“.

Algis Ramanauskas-Greitai stebisi šalies politikų aklumu: vadina tai prieš valstybę nukreipta veikla

Šį antradienį TV3 laidoje „TOP 3“ – pėsčiųjų siaubas, vairuotojų košmaras, medikų galvos skausmas arba kitaip – paspirtukininkai. Atšilus orams, jie ir vėl rieda miestų gatvėmis, tačiau kokių priemonių bus imtasi, kad dėl to niekas nenukentėtų? Tiesa, tai – ne vienintelė mūsų laukianti grėsmė. Kaip laidoje teigs Algis Ramanauskas-Greitai, dėl mūsų politikų atlaidumo greitai galime susidurti ir su kur kas didesne bėda.

Ramūno Karbauskio ir kitų politikų sukelta panika dėl Lietuvos karių Ukrainoje – laužti iš piršto: „Čia ne ministro reikalas“

Trečiadienį laidoje „TOP 3“ – svarbiausios aktualijos kitu kampu. Kodėl kalbos, kad naujasis krašto apsaugos ministras Laurynas Kasčiūnas siųs Lietuvos karius į Ukrainą yra laužti iš piršto? Ar, galimo karo atveju, mūsų šalies medikai būtų tam pasirengę? Galiausiai, dėl ko Algis Ramanauskas-Greitai įsivėlė į nesutarimus su Agne Širinskiene? Visa tai – jau šį vakarą per TV3. Valstiečių lyderis Ramūnas Karbauskis ir kai kurie kiti politikai skelbia pavojų – neva naujai paskirtas krašto apsaugos...

Atskleidė, kiek kainuoja už mūsų pinigus save lepinančių politikų sąžinė: „Jų visų atsakymai yra identiški“

„Tik viešumas Seimo narius gali priversti laikytis moralės principų“ – skelbia TV3 laida „TOP 3“, ir šį vakarą kvies išsiaiškinti, kiek kainuoja politiko sąžinė. Taip pat laidoje išgirsime Algio Ramanausko-Greitai nuomonę apie tai, kas mūsų šalyje yra penktoji kolona, ir kaip tai liečia kiekvieną iš mūsų. O galiausiai susipažinsime ir su hučiais – kas jie tokie ir kuo pavojingi? Dar pernai visuomenininko ir žurnalisto Andriaus Tapino pradėta skaidrinimo akcija niekaip nesibaigia.

A. Ramanauskas-Greitai davė pylos J. Statkevičiui: nacistas išsigimėlis

Kremliaus propagandistams tulžį ant Lietuvos išliejęs Juozas Statkevičius sulaukė garsaus laidų vedėjo ir komiko Algio Ramanausko-Greitai kritikos. Nors dalis šalies elito dizainerį palaiko, A. Ramanauskas buvo itin griežtas. „Jeigu tau patinka šalis, kurią 18 metų valdo su mafija susijęs KGB-istas, autoritarinės valstybės vadas, kuris vykdo agresyvius veiksmus prieš kaimynus, karo nusikaltėlis.

A. Butkevičius apie įžeidimus: A. Ramanauskas-Greitai „demonstruoja“ nereikalingas mintis

  Premjeras Algirdas Butkevičius, paklaustas, kaip vertina laidų vedėjo, buvusio Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos Vilniaus savivaldybėje nario Algio Ramanausko-Greitai socialiniame tinkle „Facebook“ išsakytus jam įžeidimus, sako, kad tokie veiksmai valstybės nepuošia, bet jis asmeniškai niekur dėl jų nesikreipė. „Gaila žiūrėti į tam tikras pavardes, ir gaila, kad jos yra iš konservatorių partijos.

„Šok su manimi“ vakarėlyje I. Stasiulytės keiksmažodžius užgožė S. Proninos įdegis

Vieno populiariausių TV3 projektų „Šok su manimi“ dalyvių pristatyme linksmybės liejosi per kraštus.Vakaro metu buvo pristatytos dar keturios poros, kurios nuo rudens varžysis dėl geriausiosios titulo. Algis Ramanauskas-Greitai su Karina Jeremian, Petras Daunys ir Sandra Saikauskaite, Andrius Žiūrauskas su Natalija Tokareva, Diana Dargienė su Mariumi Gaižausku – visos šios poros bandys laimę ant parketo stebint ne tik televizijos žiūrovams, bet ir griežtajai komisijai.
2012-07-11

A. Ramanauskas ‒ naujas „The Ball & Chain“ grupės narys

Vakar, gruodžio 8 d. „Pravdos naujokų apdovanojimuose 2011“ metų pradžioje debiutavęs Ericos Jennings ir Jurgio Didžiulio muzikinis darinys „The Ball & Chain“ nuskynė bene svarbiausią to vakaro įvertinimą – metų debiutas muzikoje. „Mes, aišku, esame labai laimingi. Tačiau jaučiuosi šiek tiek ne savo vietoje.
2011-12-09

Radžiui dainuojant užsidegė mikrofonas

Tuo, kad Radži yra vienas ugningiausių Lietuvos atlikėjų, niekas neabejoja, bet ar jis įdegti gali tik gaisro metu? Šis klausimas LNK „Dainuok, jei gali“ vedėją Algį Ramanauską–Greitai kamavo prieš žymiausio šalies romo pasirodymą išbandymų šou. Radžio laukė nelengvas iššūkis – jam teko atlikti dainą liepsnojant ne tik scenai, bet ir mikrofonui. Ši užduotis būtų neįmanoma tiems, kurie turi ugnies baimę – pirofobiją.
2011-10-07

Tyrimas: žinomo žmogus nauda reklamoje – fikcija

Los Andžele įsikūrusios reklamos analitikų agentūros „Ace Metrix“ atlikto tyrimo rezultatai stebina: remiantis jais – žymaus žmogaus pasirodymas televizijos reklamoje prekės ženklui gali būti kenksmingesnis nei naudingas. Dar įdomiau ši išvada skamba minima greta faktų, kad maždaug penkiolika procentų JAV televizijų eteryje transliuojamų reklamų yra su įžymybėmis, o honorarams šioje srityje kasmet skiriama maždaug 50 milijardų dolerių.
2011-02-12

Interviu su Solomon: pagauk, jei gali

Algio Ramanausko-Greitai socialiniame tinklalapyje „Facebook“ paskelbta grafičių meistro, pasivadinusio „Solomon“, medžioklė sulaukė milžiniško visuomenės susidomėjimo. Solomon dabar žino visi – ne tik policija. Jį žino, bet retas kuris pažįsta. Ar bent jau žino, kad pažįsta. Solomon – kaip koks Banksy iš filmo „Išėjimas per siuvenyrų krautuvę“, surasti jį sunku, bet yra kam pavyksta! Pavyko ir man, nes Lietuva labai maža! Tad jau kitos dienos vakarą sėdėjome kartu viename Vilniaus kabakų.
2010-10-28
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų