Radistai surengs geriausią vakarėlį mieste – Absolut'ely Black!

Vasario 25-ą dieną, šeštadienį Tarantino klube Vilniuje visų laukia trankus ir stilingas vakarėlis Absolut'ely Black! Nepakeičiamieji RadistaiRolandas Mackevičius, Justinas Jankevičius ir Jonas Nainys kartu su Svaru ir Mamania žada surengti geriausią vakarėlį mieste, kuriame neapsilankę gailėsis dar ilgai.

Vakarėlio Absolut'ely Black! tema – Toronto Raptors marškinėliai, old school'iniai Nike kedai, platus treningai, Orlando Magic kepuriukas, auksiniai dantys, gatvės šokiai, boomboxas, bling bling, beatbox ir dar keli nelegalūs reikaliukai – neleidžia abejoti, kur šeštadienio vakarą rinksis stilinga, seksuali ir linksmintis mokanti publika.

Vienas iš trijų Radistų – Rolandas sako, kad renginio idėja kilo norint sulaukti JAV prezidento dėmesio. „Norėjome į savo laidą pakviesti pasisvečiuoti Baraką Obamą ir nusprendėme, kad tai bus geras būdas atkreipti jo dėmesį„, – šmaikštauja Radistas. Anot jo, renginio temą padiktavo pomėgis glaustytis šokių aikštelėje. „Mes mėgstame šokti susiglaudę genitalijomis“, – neslepia Rolandas.

REKLAMA

Naujausias Radistų trejeto narys Justinas Jankevičius sako, kad tiek Radistai, tiek G&G atstovauja tiesiog gerą muziką bei dar geresnius vakarėlius. Anot jo, tai, kad G&G jau galima vadinti senais repo scenos vilkais nieko nekeičia.

„G&G nėra tokie seni, kad galėtume juos vadinti senąja karta. Mano galva Lietuvos Hip-hop'o scena yra per maža, kad ją dar pradėtume skirstyti į atskiras dalis. Mes atstovaujame gerus vakarėlius ir, kaip parodė praktika, Radistu repo vakarėliai būna žiauriai karšti", – įsitikinęs Justinas.

Absolut'ely Black! jau bene ketvirtasis Radistų repo vakarėlis. Ankstesniuose spėjo pasisvečiuoti net tingiausią publiką įsiūbuojantys Dee & Kamy, su kuriais, anot Radistų, laukia dar ne vienas pasirodymas. Rolandas įsitikinęs, kad šį šeštadienį kartu scenoje pasirodysiantys lygių sau Lietuvoje neturintys Svaras ir DJ Mamania iš G&G Sindikato neabejotinai surengs kažką nepamirštamo.

Artimiausiuose Radistų planuose – nurauti stogą Tarantino klube ir surengti geriausią vakarėlį mieste, kuriame žmonės bus mažiausiai apsirengę.

„Net neabejoju, kad tai bus kažkas, ką praleidę žmonės dar ilgai gailėsis. Į svečius pasikvietėm profesionalius šokėjus, kad ne tik užvestų bet ir pamokytu publiką. Vieni tokių – Invisible Soul – geriausi breikdenceriai Lietuvoje", – sako Rolandas apie šeštadienio Absolut'ely Black! linksmybes.

Vakarėlis „Absolut'ely Black!Vakarėlis „Absolut'ely Black!" (nuotr. Organizatorių)


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų