Radistai Karklėje: nuo pasirodymo valgykloje iki pagrindinės scenos

Festivalyje „Karklė Live Music Beach 2018“ muzikos gerbėjai turės unikalią progą išvysti išskirtinį Radistai DJs pasirodymą. Pirmą kartą pagrindinėje scenoje grosiantys Radistai Jonas Nainys ir Rolandas Mackevičius turės solidų Lietuvos muzikos žvaigždžių užnugarį.

6

Kartu su bene garsiausiais mūsų šalies didžėjais ant scenos lips sparčiai ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje populiarėjanti atlikėja Beatrich, vienas stipriausių šalies pop muzikos dainininkų Donny Montell, charizmatiškasis „Freaks On The Floor“ lyderis Justinas Jarutis. Atlikėjų desantą papildys ir svečias iš didžiosios Britanijos Matthew. Visos minėtos komandos šou vainikuos penktadienio koncertų maratoną pagrindinėje scenoje.

Vienas iš dueto narių Rolandas Mackevičius sako, kad laukia nelengva užduotis, bet žada, kad abejingų pasirodymu neliks.

„Iš tiesų mūsų programa bus visiškai kitokia nei prieš tai elektroninės muzikos scenose. Čia įtrauksime gyvus pasirodymus. Tai reiškia, kad bus galima ne tik išgirsti visiems žinomas Radistų dainas, bet ir pamatyti atlikėjus. Užduotis laukia nelengva.“, – pasakojo Rolandas.

REKLAMA

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Radistai Karklėje: nuo pasirodymo valgykloje iki pagrindinės scenos

„Kiekvienais metais patys atvykstame stebėti pasirodymų ir žinom, kad kuo atviresnė patalpa ir daugiau žmonių, tuo sunkiau pritraukti dėmesi stovinčių pačiam gale. Ruošiames labai stipriai, kad abejingų pasirodymui neliktų“, – pažadėjo vienas iš Radistų.

Radistų istorija Karklės festivalyje prasidėjo 2011 metais. Tiesa, tuomet grojo vienas iš dueto narių Jonas. Koncertuoti jam teko vaikų vasaros stovyklos valgykloje. Būtent ten buvo įrengtas elektroninės muzikos klubas.

Didžėjų duetas kasmet atvyksta į Karklę ir nepasirodo jokiuose kituose muzikos festivaliuose, išskyrus savo organizuojamus.

„Karklė turi ypatingą aurą. Ar tai suteikia patys žmonės, ar jūra, sunku pasakyti. Be to, Karklėje esame visada labai laukiami. Sprendžiam iš to, kad kiekvienais metais elektroninės muzikos scenos palapinė vis didėja, bet žmonės ir toliau netelpa“, – paklaustas, kodėl Radistai renkasi groti Karklėje, atsakė Rolandas.

Radistų duetas praėjusiais metais šventė savo veiklos dešimtmetį. Ta proga visai neseniai jie išleido, kaip patys sako, vieną svarbiausių savo kūrinių „We Lived“, kurio vaizdo klipe pasakoja apie kelią į populiarumo viršūnę.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų