„Racing Ladies“ narės gimtadienyje – kaip niekad puošni I. Kazlauskaitė

„Dvidešimtojo mano gimtadienio švente pasirūpino tėvai. Dvidešimt penktąją organizavau pati. Bet tuomet, ruošdama vaišes, pagalvojau – į sekantį savo jubiliejų norėčiau ateiti kaip svečias... Taip ir atsitiko! Trisdešimtmečio pokylis buvo nuostabus!“, - sakė vairuojančių moterų asociacijos „Raicing Ladies“ narė, prancūzų kalbos specialistė Jolita Kuliešytė.

74

Priimdama dovanas bei gėles iš ją pasveikinti susirinkusių bičiulių – renginių organizatorės Kristinos Kaikarienės, plastikos chirurgo Vyginto Kaikario, dainininkės Ingridos Kazlauskaitės, plaukų stilisto Karolio Murausko, „Raicing Ladies“ prezidentės Astos Jonušienės, renginių vedėjo Dainiaus Martinaičio, aktorių – mimų Ritos ir Mariaus Sekmokų, lenktynininko Dariaus Jonušio, medalių kūrėjos Irinos My My, vestuvių planuotojos Agnės Martinkėnės ir kitų – moteris net susigraudino.

(74 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „Racing Ladies“ narės gimtadienyje – žinomi svečiai ir ašaras braukti privertusios dovanos

Paryžius – tokia tema buvo parinkta gimtadienio vakarui, vykusiam netoli Kauno įsikūrusioje „Marių viloje“. J.Kuliešytė šypsosi – elegantiška erdvė yra gerokai nutolusi nuo miesto šurmulio bei kaimynų, todėl joje puotauti galima tiek, kiek tik norisi.

Šventėje, kuria rūpinosi renginių organizatoriai „Why Not Agency“ kolektyvas, netrūko prancūziškų detalių – kai kurie saldumynai buvo užsakyti ir į gimtadienį atgabenti tiesiai iš Bordo. Kruasanus su gurmanišku įdaru specialiai J. Kuliešytės gimtadieniui paruošė žinomas virtuvės šefas Ruslanas Bolgovas, o prancūziškas dainas susirinkusiems dovanojo I.Kazlauskaitė.

Pagal romantišką melodiją „Marių vilos“ scenoje sukosi „Sūkurio“ šokėjai Paulina Gerčaitė ir Tomas Paulius. Taip pat vyko ir originalių kvepalų „Acappella“ degustacija. Kompozicijas iš gubojos ir ruskuso kūrė floristas Modestas Vasiliauskas. Dar viena teminė detalė - šventinis tortas atkartojo daugelio merginų trokštamą turėti Prancūzijos mados namų „Louis Vuitton“ kūrinį – rankinę.

„Raicig Ladies“ kolektyvo, su kuriuo sukaktuvininkė praleidžia itin daug laiko, narės šventės kaltininkei įteikė šmaikščią dovaną – ilgas apatines kelnes.

„Vilkėdama šiuos kalisonus galėsi lengvai patikrinti savo išrinktojo jausmus“, - sakė bičiulės, priversdamos J. Kuliešytę nubraukti ne vieną juoko ašarą.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų