Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

„Ar televizija geba rasti tikrą talentą? O gal gausus būrys norinčių patekti į TV projektus traukia tik dėl noro sulaukti dėmesio ir pasipuikuoti? Ir kaip nuolatinis dalyvavimas TV projektuose pakeitė ten dalyvaujančių gyvenimus?“ ‒  paskutinėje šio sezono LNK laidoje „Valanda su Rūta“ klaus laidos vedėja Rūta Mikelkevičiūtė.

REKLAMA

Ketvirtadienio laidoje dalyvaus ko gero visi garsiausi ir mylimiausi šokių ir dainų projektų dalyviai: Andrius Butkus ir Ona Kolobovaitė, Merūnas ir Erika Vitulskiai, Laima Paksienė, Ieva Šimukauskienė, Kristina Kazlauskaitė ir Deividas Meškauskas. Nieko nuostabaus, kad susirinkus tiek garsių ir linksmų žmonių bus kaip niekad daug smagių pokštų ir kominių situacijų. Deividas Meškauskas bandys suvaidinti įžeistą mylimą ir nusukti R. Mikelkevičiūtei galvą. Tuo tarpu Merūno žmona Erika Vitulskienė, visus neseniai nustebinusi savo sutikimu dalyvauti būsimame šokių projekte „Kviečiu šokti“ pajuokaus, kad su scenos partneriu A. Butkumi jau dabar repetuoja ridenimą.

REKLAMA
REKLAMA

Tiesa, bene didžiausia staigmena žiūrovams ko gero taps aktorė Kristina Kazlauskaitė, laidos pabaigoje ėmusi ir netikėtai persikūnijusi į vieną savo personažų, Zitos iš Mažeikių vaidmenį. Aktorė ne tik pašokdins šokėją Andrių Butkų bei numindžios jam kojas, tačiau ir taps diskusijų laidos vedėja,  Rūtą Mikelkevičiūtę drąsiai nustūmusi į antrą planą.

„Ateikit į projektus mielieji, nes galbūt ten sužibėsit kaip deimantas, o jei ne, tai bent „nahaliavai“ išmoksit kažko. Ir nekreipkit dėmesio į parazitus, chamus ir „bizdarnus“ žmones. Čia buvo „Valanda su Zita“. Gero vakar visiems“, ‒ baigiamą žodį tars Zita iš Mažeikių.

Paskutinioji šio sezono „Valanda su Rūta“ apie dalyvavimą ir teisėjavimą TV projektuose bei jų užkulisius ‒  ketvirtadienį, 19 val. 10 min. per LNK.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų