R. Kulvinskytė per dieną susitranzavo tris vaikinus

Jau visai netrukus LNK pradės meile ir aistra alsuojantį TV sezoną, kuriame – net keturis kartus daugiau karamelės. Žvaigždžių gyvenimo naujienų laida „Karamelinės naujienos“ bus rodoma net keturis kartus per savaitę. Keturiskart dažniau išvysime ir seksualiąją Rimantę Kulvinskytę, kuris naujienų laidą ves su gražuole Indre Kavaliauskaite ir nauju vedėju – šmaikštuoliu Žygiu Stakėnu. Naujų laidų laukianti Rimantė interviu pasakoja apie šios vasaros bučinius, dovanas ir scenas su ženklu „S“.

- Šį sezoną „Karamelines naujienas“ pranešinėsite su Indre Kavaliauskaite ir LNK naujoku Žygiu Stakėnu. Kokias krikštynas jam surengėte?

- Manau, krikštą atstojo LNK sezono klipo filmavimas, kuriame aš turėjau nevaikiškai pabučiuoti vaikų numylėtinį. Kaip juokiausi, iš laidų mažiesiems – tiesiai į programą su „S“ ženklu.

- Kaip manai, kuri iš judviejų Žygiui patinka labiau?

-Bučiavosi tai su abiem... O šiaip tai Kavaliauskaitė, Kulvinskytė – skirtumo beveik nėra (juokiasi).

- Ar lauki naujojo „Karamelinių naujienų“ sezono?

- Ir laukiu, ir šiek tiek bijau. Vis dėlto laidų per savaitę bus net keturios! Tad galvoju, kaip reikės suderinti mano kasdienį darbą portale 5braškės ir filmavimus, be to, nesinori žiūrovams įkyrėti... Kita vertus, labai džiaugiuosi dėl puikios komandos, darbo su legendiniu prodiuseriu Sauliumi Bartkumi. Kiek žinau, ir reportažai naujajame sezone bus kitokie, išsamesni – karamelę ne laižysime, o semsime rieškutėmis.

REKLAMA

- Ar paplepate su Indre vasarą telefonu apie žvaigždžių pasaulio naujienas?

- Su Indre dažniausiai kalbamės apie... plaukus! Gal ir skamba tuštokai, bet mums abiems labai patinka pinti ir pintis, darytis šukuosenas, išbandyti naujausias priemones, tad visuomet aptariame grožio naujienas.  O iš pikantiškų istorijų... ... Tiesą pasakius, labiausiai spygavau žiūrėdama LNK šokių projekto „Kviečiu šokti“ vaizdelius. Pamatyti besibučiuojančią nepriekaištingąją Rūtą Mikelkevičiūtę ar lovoje besigrumiančią gerą mergaitę Liepą Mondeikaitę, manau, visiems įdomu.

-  Ar tu norėtum išeiti ant parketo?

- Dievinu šokius ir labai tikiuosi kada nors jų rimtai išmokti. Deja, turiu būti realistė – vesti laidos, dirbti redaktore ir gerai šokti vienu metu sunkiai pavyks. O aš jau tokia – jei ką nors darau, noriu daryti gerai.

O kalbant apie šokių projekto dalyvius, retai kada sergu už konkrečias poras, man įdomesnis jų progresas, sugebėjimas persikūnyti, vis augantis pasitikėjimas savimi ir vis gražėjantis kūnas, ir, žinoma, poros, kurios po projekto tampa poromis ne tik ant parketo.

- Kas tavęs laukia šį sezoną? Gal tekėsi?

- Na, Radžis žmonos ieško, bet nežinau, ar mane ims (kvatojasi). O jei rimčiau, tikiuosi, kad sukursime laidą, kurios žiūrovai lauks, kuri suburs prie televizoriaus kaimynus ir duos peno pokalbiams prie kavos geroms draugėms...

- O ką smagaus nuveikei šią vasarą?

- Kadangi atostogavau balandį, kitas didysis poilsis nusimato tik žiemą . Tiesa, žadu pora savaičių pabūti Naujojoje Akmenėje, pas tėvus. Manau, bus smagu, nes po ilgo laiko susirinksime visi – ir brolis su šeima, ir sesuo su sūnėnais. Žodžiu, bus tikros atostogos Rūgpienių kaime!

- Gal save palepinti ką gražaus nusipirkai?

- Pirkti nieko nepirkau, bet iš mylimojo gavau dovanų motorolelį „Vespa“, dabar lakstau kaip vėjas. Per pirmą mano vienos ratuką po miestą mane sutranzuoti bandė net 3 vaikinai... Tad pažiūrėsim (kvatojasi).


Rašyti komentarą...
P
PREMJERAS
2012-07-18 19:12:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
idomu kas dar lietuvoj liko neseksualu? tualetinis popierius?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų