Šį sekmadienį, birželio 10 d., 13 val., sveikatingumo iniciatyva „Geros sveikatos klubas" vilniečius ir miesto svečius kviečia į pirmąją „Judėk linksmai“ mankštą po atviru dangumi su operos solistu, tenoru Rafailu Karpiu. Save išbandysiantis naujame mankštų vadovo vaidmenyje, žymus daininkas žada visus išjudinti „Body Combat“ užsiėmimu su bokso ir Rytų kovos menų elementais. Jam talkins profesionalus „Impuls“ sporto treneris Andžej Gunevič. Nemokamas mankštos renginys įvyks pievoje prie Baltojo tilto.

„Prisijungdamas prie manktų po atviru dangumi programos, visų pirma, labiausiai norėčiau pradėti sportuoti reguliariai. Kadangi nemažai žmonių – kaip ir aš pats – to nedaro, tikiuosi, kad dalyvavimas šiame projekte paskatins visus įgyti sveiką įprotį“, – sakė R. Karpis.

„Body Combat“ yra aktyvi ir itin uždeganti treniruotė. „Nors iš pirmo žvilgsnio ji atrodo pakankamai vyriška, mat čia naudojami įvairūs kovos menų judesiai, neabejoju, kad jai tikrai neatsispirs ir moterys. Boksas, kovos judesiai, kai juos papildo muzikos ritmai, šioje mankštoje įgyja netikėtą atspalvį“, – apie mankštos ypatumus pasakojo operos solistas.

„Body Combat“ užsiėmimuose susirinkusieji išmoks taisyklingai kvėpuoti, judėti, smūgiuoti rankomis ir kojomis. Tai visiškai naujo tipo kardio treniruotė, padedanti pagerinti širdies, kraujotakos sistemos darbą, kvėpavimą. Intensyviose pratybose lavinama judesių koordinacija, ištvermė bei kūno lankstumas. Mankštinantis dirba ir stiprėja visos raumenų grupės, ypač rankų, pečių, kojų, pilvo ir sėdmenų raumenys.

REKLAMA

Ši mankšta yra pritaikyta ir žmonėms su fizine negalia. Jiems renginio metu judesius rodys pasaulio kultūrizmo čempionas ir konkurso „Lietuvos talentai“ dalyvis Viktoras Topol.

Nemokamų mankštų programa „Judėk linksmai“ vyks birželio-rugsėjo mėnesiais. Mankštos bus rengiamos Vilniuje, sekmadieniais nuo 13 iki 14 val. prie sostinės Baltojo tilto ir Vingio parko estrados. Vėliau jos persikels ir į kitus didžiuosius miestus – Kauną, Šiaulius bei Panevėžį.

Šiuo metu prie „Judėk linksmai“ mankštų ambasadorių, vesiančių mankštų renginius, būrio yra prisijungę tokie žinomi žmonės, kaip Karina ir Saulius Skambinai, Andrius Butkus, Leonardas Pobedonoscevas, Joana Bartaškienė, Aistė Paškevičiūtė, Viktorija ir Artūr Bajor, Ineta Stasiulyė. Visi jie žada pristatyti po vieną ar kelias „Judėk linksmai“ programos mankštas ir taip pakviesti visus pradėti gyventi sveikiau.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų