REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Holivudo aktorius Rasselas Crowe išprovokavo įnirtingus ginčus internete, kai savo svetainėje socialiniame tinkle Twitter.com sukritikavo tėvus, atliekančius apipjaustymą savo vaikams.

REKLAMA
REKLAMA

Filmo „Gladiatorius“ žvaigždė šią tradiciją vadino barbariška ir kvaila, taip pat „žmogaus išsigalvojimu, ko esą reikalauja Dievas“. Šį pareiškimą vieni palaikė, o kitiems jis sukėlė įtūžį.

REKLAMA

Aktorius peikė tėvus, kurie leidžia „kai ką nupjauti“ savo sūnui, taip pat visus nepritariančius šiai nuomonei išdėjo į šuns dienas.

Ūmaus būdo R. Krouvas rašo: „Apipjaustymas barbariškas ir kvailas. Kas jūs tokie, kad taisytumėt gamtą? Ar Dievas iš tikrųjų reikalauja paaukoti apyvarpę? Kūdikiai yra tobuli. Turiu daug draugų žydų; myliu savo draugus žydus; man patinka obuoliai su medumi ir juokingos kepuraitės, tačiau liaukitės pjaustę savo kūdikius.“

Vėliau jis atsakė keliems jį sukritikavusiems komentatoriams: „Mes taip pat galime apsieiti be mažųjų rankų ir kojų pirštų; išliekame žmonėmis netekę galūnių... Aš visada ginsiu kūdikių tobulumą; visada tikėsiu Dievą ir nepaisysiu žmonių išsigalvojimų, ko esą reikalauja Dievas... Galų gale, jeigu jums atrodo, kad turite teisę kai ką nupjauti savo kūdikiams, išsiregistruokite (iš šios svetainės) ir atsikniskit. Man rūpestingai atlikti tėvo pareigą svarbiau negu barbarybė.“

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų