R. Brandas nori būti „iškirptas“ iš dokumentinio filmo apie K. Perry

Aktorius Russellas Brandas paprašė buvusios žmonos, dainininkės Katy Perry iškirpti visas su juo susijusias scenas iš savo netrukus pasirodysiančio dokumentinio filmo. Aktorius nepatenkintas, kad jų santuokos žlugimas bus parodytas visam pasauliui filme „Part of Me“ („Dalis manęs“), kuris buvo filmuojamas 2011-aisiais, K. Perry keliaujant su pasauliniu turu „California Dreams“.

Katy ne kartą minėjo, kad šiame filme bus parodyta „viskas“, tačiau Russellas siekia šį jautrų periodą pasilaikyti sau.

„Kai pačioje pradžioje, 2010-aisiais ji nusprendė kurti dokumentinį filmą, Russellas sutiko būti filmuojamas su sąlyga, kad jis galės pakoreguoti galutinį variantą. Russellas nebuvo patenkintas, kad jam reikia filmuotis šiame filme, bet Katy ji nuolat spaudė ir įkalbinėjo. Dabar, kai jiedu išsiskyrė, Katy su filmu gali daryti, ką tik nori“, - dienraščiui The Sun sakė poros draugas.

Komedijų aktorius Russellas skambino Katy, kad sužinotų, kokios scenos su juo yra paliktos filme.

Russellas ir Katy susituokė 2010-ųjų spalį, po trumpo romano. Jau po keturiolikos mėnesių jie pranešė apie savo skyrybas. Kalbama, kad skyrybų priežastimi tapo įtemptas abiejų grafikas ir Katy, kuriai 27-eri, nenoras nutraukti audringo gyvenimo būdo ir susilaukti vaikų.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų