Provokuojančiai pasipuošusi Jolanta Leonavičiūtė prabilo apie mylimąjį

Ketvirtadienio vakarą garsiausios šalies žvaigždės atvyko į grandiozinį TV3 naujo sezono atidarymą. Tarp jų – ir per TV6 kanalą rodomos laidos „Nakties TOP” vedėja Jolanta Leonavičiūtė.

323

Trumpa kūno spalvos suknelė, dizainerės Valerijos Fic deimantais išsiuvinėtos pirštinės patraukė visų dėmesį. Tik dažnas nustebo išvydęs, jog garsią moterį į renginį atlydėjo draugė.

J. Leonavičiūtė tik tv3.lt atskleidė, kad didžiąją dalį laiko užima darbas ir sportas, todėl šiuo metu širdies draugo neturi.

(323 nuotr.)
FOTOGALERIJA. TV3 naujojo sezono atidarymas

„Jo nėra ir nemanau, kad greitu metu atsiras“, - paslaptingai prakalbo Jolanta, taip atskleidusi, kad jos santykiai su šokėju Mariumi Gaižausku nutrūko.

Sezono atidaryme išskirtinės žvaigždės pakluso aprangos kodui – kokteilis – ir sužibėjo itin šventiškai. Visgi Jolanta tikina ilgai negalvojusi, kaip apsirengti, tačiau permainingi orai privertė peržvelgti spintą.

„Nieko ypatingo negalvojau. Svarbiausia, kad jausčiausi jaukiai, gražiai ir būtų smagu“, - sako moteris. Prie trumpos suknelės Jolanta priderino išskirtinius aukštakulnius, tad pritaria, kad įvaizdis galėjo patraukti dėmesį.

„Aukštakulniai – man labai svarbi įvaizdžio detalė. Retai galiu atrodyti kaip moteris, o ne sportuojanti mergina, tai labai smagu pasipuošti. Tad, manau, dėmesį atkreipiau, nes su suknele mane galima pamatyti labai retai“, - juokiasi garsi moteris.

Visgi dėl savo išvaizdos Jolanta Leonavičiūtė per daug neišgyvena, nes labiausiai jai rūpi smagiai praleistas laikas.

„Gi ne dėl drabužių gyvename, todėl svarbu tik jaustis gražiai ir jaukiai. Galėčiau ateiti su sportine apranga, tačiau gerbiu svečius, aprangos kodą, tačiau drabužių nesureikšminu“, - sako laidų vedėja, pasidžiaugusi, kad įspūdinga TV3 sezono atidarymo šventė yra puiki galimybė pabendrauti su puikiai pažįstamais žmonėmis, iš kurių kai kurie jau tapo net artimais draugais.

REKLAMA

Ir nors Jolanta dėl drabužių sau galvos nekvaršina, netrūksta tų, kurie linkę įvertinti ar net pakritikuoti atvykusiojo aprangą.

„Kritikos visada bus, nesvarbu, ką daryčiau. Bet aš gyvenu ne dėl kitų žmonių, todėl jaučiuosi gerai. Jei kitas žmogus stebi ir vertina kito žmogaus gyvenimą, vadinasi, jo paties gyvenimas nėra toks įdomus. Tuo visada vadovavausi, todėl nesijaudinu“, - pasitikinčiai kalba Jolanta.

 

 

 


Rašyti komentarą...
o
opa
2016-08-31 21:21:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
juokas ima
Atsakyti
0

T
Tam Opai
2016-08-31 21:42:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
Iš ko?
Atsakyti
0

:
:D
2016-08-31 22:41:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pavaidino porele ir issiskyre.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų