Neištikimiesiems niekada nesiseks jus apgauti, jei atkreipsite dėmesį į šiuos įspėjamuosius ženklus. Vienas patyręs privatus detektyvas pasakoja apie dažniausiai pasitaikančius donžuaniško elgesio bruožus, kurie gali išduoti, jog jūsų antroji pusė jums nėra ištikima.
Deja, partnerio apgaudinėjimas nėra retas reiškinys. 2020 m. atliktas tyrimas parodė, kad 26 % porų susidūrė su partnerio neištikimybe, o gruodžio 11-oji netgi paskelbta gausiausių išsiskyrimų diena.
Aaronas Bondas iš „Bond Rees Private Investigations“ laikraščiui „The Sun“ papasakojo, kokie požymiai išduoda partnerio neištikimybę, rašo nypost.com.
Pasak A. Bondo, tai gali būti labai subtilūs, bet rimti ženklai, į kuriuos reikėtų atkreipti dėmesį.
Pasikeitęs elgesys naudojantis telefonu
A. Bondas įspėja, kad staigus telefono slaptažodžių keitimas yra labai dažnas ženklas. Jis taip pat įspėja, kad jei jis ar ji pradeda visur su savimi nešiotis telefoną, net namuose, arba sunerimsta, kai paprašote pasinaudoti partnerio telefonu, tai gali būti ženklas, kad jis ar ji nėra ištikimi.
„Taip pat turėtumėte atkreipti dėmesį į tai, kaip jie padeda telefoną, kai juo nesinaudoja, – sakė detektyvas. – Jei jie laiko telefoną ekranu žemyn, gali būti, kad kažką slepia.“
Jie mažiau pasakoja apie savo kasdienį gyvenimą
Dar vienas tipiškas svetimaujančių žmonių bruožas – keičiasi kasdienis elgesys, mažiau dalijasi dienos įvykiais ar įspūdžiais ir net mažiau linkę leisti laiką kartu.
„Jei jaučiate, kad jūsų partneris staiga pradėjo jūsų vengti ir nebenori su jumis nieko kartu veikti ar nustoja pasakoti apie savo dieną, tai dar vienas įspėjamasis ženklas, – toliau pasakojo jis. – Partneriai dažnai vengia savo sutuoktinių arba mažiau pasakoja jiems apie savo dieną, nes apgaudinėti gali būti sunku, prisiminti visus savo melus neįmanoma, todėl lengva išsiduoti.“
Sumažėja arba padidėja lytinis potraukis
Pasak A. Bondo, jei jūsų partneris nebėra tokios nuotaikos kaip anksčiau, tai nebūtinai gali būti susiję su jumis. Arba jis gali staiga tapti nepasotinamas – taip bandydamas užmaskuoti savo nusižengimus.
„Neištikimi partneriai dažnai mažiau mylisi namuose, tačiau gali būti ir atvirkščiai, nes jaučiasi kalti ir bando paslėpti neištikimybę, – tęsė privatus detektyvas. – Taip pat galite pastebėti, kad partneris į jūsų seksualinį gyvenimą pradės įtraukti naujų dalykų, kurių anksčiau nebuvo.“
Negatyvumo gausa
Pasak A. Bondo, dėl įtampos ir streso, patiriamo meluojant ir apgaudinėjant, neištikimieji dažnai užsiplieskia prieš savo partnerį.
„Norėdami atsikratyti viduje jaučiamos įtampos, jie bandys save įtikinti, kad problema esate jūs, ir iš niekur nieko pradės jus kritikuoti, – teigė jis. – Galbūt tą dieną neišvedėte šuns, nesuplovėte indų ar neperskaitėte vaikams knygos prieš miegą... Tokia nedidelė problema dabar jam gali atrodyti didelė. Jei tai patiriate, jūsų partneris gali būti neištikimas.“
Patiko straipsnis? Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite svarbiausias dienos naujienas bei įdomiausius straipsnius kiekvieną darbo dieną 11 val. Tiesiai į Jūsų el. paštą!