Princo Harry ir Markle sūnus per Kalėdas negavo jokių dovanų: tam yra viena priežastis

Didžiosios metų šventės jau baigėsi, nepaisant to, apie jas atgarsiai vis dar girdėt. Neseniai užsienio žiniasklaidoje pasirodė ir netikėta žinia apie karališkosios poros – princo Harry ir Meghan Markle – šventes.

6

Pasirodo, kad garsieji tėvai savo atžalai, sūnui Archie, per Kalėdas jokių dovanų nedovanojo.

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Princo Harry ir Markle sūnus per Kalėdas negavo jokių dovanų: tam yra viena priežastis

Vietoje realių dovanų sūnui, princas Harry ir Meghan nusprendė savo sūnaus vardu padaryti gražų gestą. 

Teigiama, kad jie susisiekė su Naujosios Zelandijos vietine trikotažo kompanija „Make Give Live“ ir Archie vardu nupirko 100 kepurių. Kompanijos įkūrėja Claire Conza poros laišką apibūdino kaip „nuostabią dovaną organizaciji“.

„Kadangi „Make Give Live“ veikia principu „vieną pirk, vieną duok“, tai leis žiemai sukurti net 200 papildomų kepurių šeimoms, kurioms to labiausiai reikia“, – sakė ji.

Tiesa, Archie kartą jau buvo pastebėtas ir pats dėvintis minėtos firmos kepurę.

Kompanija yra socialiai atsakinga, tad už kiekvieną parduodamą kepurę, dar vieną jie paaukoja. Jiak iek anksčiau kompanija yra sakiusi, kad „Archie efektas“ jiems stipriai padėjo. 

„Tai mus užkėlė ant pasaulinės scenos – mes esame priblokšti, nustebę ir be galo laimingi“, –  sakė jie anksčiau.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad liepos mėnesį M. Markle patyrė persileidimą, tačiau dabar jie ir vėl stengiasi susilaukti vaikelio. Anot užsienio žiniasklaidos, pora skausmingus įvykius išgyveno ir kitaip nei kitos poros, savyje neužsisklendė – nusprendė pabandyti ir vėl.

„Harry buvo tikras ramstis Meghan persileidimo metu, ir atvirkščiai. Jie tapo netgi stipresni, nei buvo iki tol. Jie nori visa tai palikti praeityje ir pasistengti susilaukti antrojo vaikelio kuo įmanoma greičiau. Visa tai įrodė, kokie jie vienas kitam artimi“, – teigė artimas jų šaltinis.

REKLAMA

Tiesa, šaltinis pridėjo ir tai, kad po to, kai Meghan pasidalijo savo patirtimi, jie sulaukė itin daug dėmesio iš žmonių – jie siuntė žinutes, rašė laiškus ranka ir elektroniniu būdu, tačiau visa tai karališkąją porą kiek išvargino. 

Primename, kad daugelis spėliojo, jog M. Markle ir princas Harry šiuo metu planuoja nėštumą, ir, pasirodo, jie neklydo, mat minėtas hercogienės persileidimas įvyko liepą, bekeliant savo pirmagimį sūnų Archie iš lovelės.

Pasirodo, kad visa tai itin stipriai paveikė hercogienę – ji netgi atsigulė į ligoninę Los Andžele, ir kasdien matė, kaip plyšta ją lankančio princo Harry širdis.

Moteris išsamiai papasakojo, kaip įvyko jos persileidimas, mat teigia, kad iškart suprato, jog kažkas yra ne taip. Pasirodo, kad pakeitusi sūnaus Archie sauskelnes, ji pajuto aštrų dūrį, ir netrukus parkrito ant žemės.

„Po kelių valandų, gulėjau ligoninės lovoje laikydama savo vyro ranką. Jaučiau ramybę jo delne ir pabučiavau jį, šlapią nuo mūsų abiejų ašarų. Žiūrėdama į šaltas baltas sienas galvojau, kaip mes nuo to išgysime“, – rašė hercogienė.

Hercogienė rašė, kad viskas nutiko vieną liepos mėnesio dieną, kuri iš pradžių atrodė tokia pati, kaip ir visos kitos. 

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad visai neseniai tarp poros gerbėjų pasklido įsitikinimas, jog, neva, hercogienė laukiasi. 

Galimą moters nėštumą, anot gerbėjų, išdavė viena detalė. Kaip pažymėjo Marie Claire, žmonės mano, kad Meghan gali būti nėščia.

Meghan šiuo metu dalyvauja teismo procese prieš „Mail on Sunday“, kurį ji pateikė praėjusiais metais po to, kai bulvarinis leidinys paskelbė ranka parašytą laišką, kurį ji išsiuntė savo tėvui Thomas Markle.

Teismo procesas turėjo prasidėti 2021 m. sausio 11 d., tačiau neseniai buvo patenkintas Meghan prašymas pakeisti datą, remiantis „konfidencialiais pagrindais“. Dabar teismas turėtų prasidėti ne anksčiau kaip 2021 m. spalio 15 d.

REKLAMA

Tai rodo, jog moters gali galimai lauktis, kadangi teismo procesas prasidės ne anksčiau nei po 9 mėnesių. 

Internautai ėmė rašyti, jog moteris laukiasi: „Prognozuoju dabar: Meghan Markle nėščia“, „Meghan Markle paprašė teismo procesą dėl „The Mail“ perkelti į 2021 m. rudenį dėl konfidencialių priežasčių, o žmonės spėja, kad ji nėščia“.


Rašyti komentarą...
O
Ona
2021-01-03 14:13:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
Rašinėtojai,prieš kažką rašydami ir skelbdami,pasitikrinkite savo žinias!Harry jau kuris laikas joks ne princas.Jis atsisakė visų savo titulų.Vadinti jį princu neteisinga ir klaidina.Vadinti reiktų vardu ir pavarde.
Atsakyti
0

I
Irena
2021-01-04 02:11:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
Taip,dar ir gramatinės klaidos bado akis.
Atsakyti
-1

K
Kas per netikslumai
2021-01-04 14:49:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ji jokia ne hercogienė ir jis ne princas.. jie juk atsisakė savo titulų. Artimi šeimos žmonės..bla bla bla ..pigi savireklama užperkamų straipsnių pavidalu melžiant pinigus iš kvailų pasakų gerbėjų, nes šiaip kaip ir kardašianai daugiau nieko ir nesugeba
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų