Princesės Eugenie vyras užfiksuotas pusnuogių gražuolių būryje: tam yra paaiškinimas

Princesės Eugenie vyras Jackas Brooksbankas paparacų buvo užfiksuotas Viduržemio jūroje laiką leidžiantis su pusnuogėmis gražuolėmis. Panašu, jog čia nėra jokio skandalo – Brooksbankas išvykęs į darbo kelionę. 

35-erių princesės sutuoktinis savaitgalį praleido Kaprio saloje Viduržemio jūroje, netoli Italijos. Joje jis dalyvavo ištaigingame labdaros pokylyje. Tuo metu pati Eugenie Vindzoro pilyje prižiūri judviejų penkių mėnesių sūnų. 

Ponas Brooksbankas yra Casamigos tekilos prekės ženklo ambasadorius. Šis alkoholinio gėrimo gamintojas – „Unicef Summer Gala“ pokylio remėjas. Bilietų į šį renginį kaina svyruoja nuo 9 iki beveik 30 tūkstančių eurų ir į jį gali patekti tik kviestiniai svečiai. 

Laive vyras laiką leido su Rachel Zalis – buvusia žurnalo „Glamour“ redaktore, kuri šiuo metu eina „Casamigos“ vadovės pareigas. Taip pat J. Brooksbankui kompaniją palaikė italų modelis Erica Pelosini. Pastaroji valtyje ilsėjosi be liemenėlės.

Šeimai artimas šaltinis leidiniui The Daily Mail tikino, jog princesė Eugenie prie savo sutuoktinio neprisijungė dėl to, jog ši kelionė priskiriama jo darbo reikalams. 


Rašyti komentarą...
A
2021-08-02 17:11:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
Visi vyrai vienodi....
Atsakyti
0

A
2021-08-02 17:11:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
Visi vyrai vienodi....
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų