Kirtis karalienei: princas Harry „viską atskleis“ tik po jos mirties

Nuo britų karališkosios šeimos atsiskyręs ir Amerikoje gyvenantis princas Harry beveik metus slapta rašė knygą ir apie jos egzistavimą savo šeimai pranešė prieš pat pasirodant šiai žiniai.

Tačiau dabar pasirodė informacijos, kuri neabejotinai sukels nerimą Bukinghamo rūmams, kad princas iš viso susiderėjo dėl keturių knygų išleidimo. Viena jų bus išleista tik po Britanijos karalienės Elizabeth II mirties.

Gerai informuoti šaltiniai skelbia, kad princas asmeniškai vadovavo deryboms su leidyklomis ir tai darė stebėtinai tiesmukai. Jis esą atvirai pasakė, kad pasiūlymai turėtų prasidėti nuo $25 mln. (£18 mln.). Manoma, kad galutinė jam pasiūlyta suma gali siekti ir net $35-40 mln. (£25-29 mln.).

Pagal pasiektą susitarimą, kitąmet, kai bus minimas Britanijos karalienės valdymo platininis jubiliejus, bus išleista princo Harry memuarų knyga. Antroji knyga turėtų pasirodyti tik po karalienės mirties. Taip pat susitarimas numato, kad bus išleista ir Harry žmonos Meghan parašyta „sveikatingumo knyga“. Ketvirtos knygos autorius ir išleidimo data kol kas neįvardijama.

Šaltiniai laikraščiui „The Daily Mail“ sakė, kad pats princas „vadovavo deryboms iš Montecito, Kalifornijoje“, kur jiedu su žmona yra nusipirk namus. Esą dviejų leidyklų atstovai atskirdo iš Londono, o kiti dalyvavo „aukcione“ vaizdo konferencijos metu.

„Jis pats vadovavo deryboms ir jo požiūris buvo akivaizdžiai „nemokėsite jūs, sumokės kiti“, – sakė labai patikimas šaltinis. – Jo pradinė kaina buvo $25 mln. (£18 mln.), o galutinė buvo gerokai didesnė, manoma, kad net $35-40 mln. (£25-29 mln.)“.

„Derybose dalyvavusieji iš tiesų net buvo jo požiūrio šokiruoti. Jis kalbėjo labai šaltai ir aiškiai nurodė savo reikalavimus – $25 mln. Žmonės ims klausinėti, „ką jis turi, kas taps jo taikiniu?“ Pati tos nesprogusios bombos mintis, kad laukiama karalienės mirties, yra tiesiog neįtikėtina.“

 


Rašyti komentarą...
j
jo
2021-07-28 10:12:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
po karalienės mirties šitie abu jau į džiungles bus grįžę.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų