Prabilo geriausias dainininkės Winehouse draugas: Amy gėrė kas 20 minučių, narkotikams išleido per pusę milijono

Artėjant dainininkės Amy Winehouse mirties dešimtosioms metinėms, prabilo jos geriausias draugas Tyleris Jamesas. Vyras teigia, jog ją pražudžiusiems narkotikams dainininkė išleido beveik 600 tūkst. eurų. 

4

Dienraščio „The Daily Mail“ savaitgalinėje skiltyje „The Mail on Sunday“ publikuotame tekste T. Jamesas prisiminė, kaip Amy įsinešė narkotikų į lėktuvą pakeliui į Miustiko salą, kurioje ši turėjo nuo savo priklausomybių gydytis. 

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Amy Winehouse

Miustiko saloje Jamesas ir Winehouse svečiavosi pas dainininką Bryaną Adamsą, turėjusį ir kitų žymių kaimynų. Amy nepasirodžius vakarienės, legendinis rokeris Mickas Jaggeris nuramino Jamesą. „Nesinervink, jai viskas bus gerai. Šio pasaulio žmonės tai patiria“, – kalbėjo Jaggeris. 

T. Jamesas straipsnyje prisiminė 2004 metus, kai Amy Winehouse pradėjo vartoti alkoholį. Tais pačiais metais jai pradėjo reikštis obsesinio kompulsinio sutrikimo požymiai. Amy tikino, kad gerti reikia kas keliasdešimt minučių ir taip visą dieną išlikti girtai – tuomet, pasak jos, turėjai per daug neprisigerti. Tuo metu dainininkė su Tyleriu kasdien lankydavosi bare, kur susitiko ir su savo būsimu vyru. 

Tyleris Jamesas papasakojo apie Amy santykių su Blake Fielder Civil pradžią. Pasak jo, simpatija greitai tapo daug daugiau. „Jis buvo tiesiog simpatija. Ji sedėdavo bare ir žiopsodavo į jį. Jei buvai jauna mergina, kuriai pradeda patikti blogiečiai ir bėdos, jis buvo tavo svajonių vaikinas“, – rašė T. Jamesas. Kai Amy ir Blake išsiskyrė, ji dar labiau įniko į alkoholizmą. Porelei vėl susiėjus ir susituokus, ji pradėjo vartoti heroiną, vėliau sugriovusį jai gyvenimą. 

Amy bičiulis prisiminė tuos laikus, kai jos buvo paprašyta įrašyti dainą Džeimso Bondo filmui. Mergina tuo metu buvo taip įnikusi į narkotikus, kad įrašų studijoje nuolat buvo apsvaigusi: „Ji sedėdavo tokia „apsinešusi“ nuo heroino, kad jos akys versdavosi akiduobėse. Ji nenulaikė gitaros“, – rašė Tyleris. Po kelių nesekmingų bandymų, „Bondiadai“ turėjęs atitekti kūrinys buvo perduotas kitam atlikėjui. 

Bene labiausiai šokiruojantį faktą Tyleris Jamesas atskleidė publikacijos pabaigoje. Pasak jo, Amy Winehouse priklausomybė ją taip įtraukė, jog ši narkotikams išleido daugiau nei pusę milijono eurų. „Ji gailėjosi savo gyvenimo pasirinkimų. Kartą ji man pasakė: „Aš išleidau 500 tūkstančių narkotikams. Galėjau nusipirkti namą. Galėjau tau nupirkti namą.““, – teigė T. Jamesas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų