Princas Williamas papasakojo apie pačią neromantiškiausią dovaną, kokią yra padovanojęs Middleton

Priešingai nei Meghan Markle ir princas Harry, princas Williamas ir Kate Middleton viešumoje vienas kitam šiltų jausmų beveik niekuomet nedemonstruoja, ką jau kalbėti apie prisilietimus.

4

Vis dėlto tai nereiškia, kad tada, kai lieka dviese, jie vienas kito neapipila dėmesiu ar dovanomis.

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Princas Williamas atskleidė pačią neromantiškiausią dovaną, kokią yra padovanojęs Middleton

Kaip rašoma užsienio žiniasklaidoje, Williamas Kate išties lepina dovanomis, ir nors dabar hercogienė gali maudytis deimantuose, anksčiau mylimasis yra ją stipriai nuvylęs. Pasirodo, kad kartą, norėdamas nustebinti savo antrąją pusę, princas Williamas padovanojo jai… žiūronus.

„Vienąkart savo žmonai padovanojau žiūronus. Ji niekuomet neleidžia man to pamiršti. Tai, žinoma, buvo mūsų santykių pradžioje. Bet pasakysiu jums štai ką – viską padariau oficialiai. Aš juos netgi įpakavau“, – sakė Williamas BBC tinklalaidėje.

„Aš bandžiau save įtikinti, kad jie yra nuostabus, kaip toli galima su jais matyti. O ji žiūri į mane nesuprasdama: „Tai – žiūronai, kas čia vyksta?“ Man tikrai nepasisekė“, – toliau pasakojo princas.

Paklaustas, ar nupirko žiūronus mylimajai jai dėl to, kad ji mėgo stebėti paukščius, Williamas susimąstė: „Ne, iš tiesų, aš neturiu nė menkiausios idėjos, kodėl nupirkau jai žiūronus“.

Primename, kad dar visai neseniai užsienio žiniasklaidoje pasirodė graži istorija, atskleidžianti jų meilės pradžią.

Nepaisant to, kad dažniausiai girdime, kad princo Williamo ir jo mylimosios Kate meilės istorija iškart priminė pasaką, pasirodo, kad realybėje viskas buvo kiek kitaip. Apie karališkąją šeimą rašęs Tomas Quinnas papasakojo, kad pirmasis jų susitikimas toli gražu minėtos pasakos nepriminė…

Sunku patikėti, tačiau pasirodo, kad pirmasis jų susitikimas priminė sceną iš romantinio filmo, mat Williamas prieš Kate… nukrito.

„Viena iš linksmesnių istorijų yra ta, kad princas taip norėjo susipažinti su Kate, kad ją pamatęs suklupo ir nukrito sakydamas, kad tai – baisi pradžia, ir ji tikriausiai pamanys, kad jis – pats tikriausias nevėkšla“, – pasakojo T. Quinnas.

REKLAMA

Vis dėlto Williamui pasisekė, kad K. Middleton iškart ėmė juoktis, o visai netrukus jie tapo ir draugais.

Jų draugystė truko pakankamai ilgai – iki tos akimirkos, kai vieno šou metu Kate ant podiumo nepasirodė vilkėdama permatomos suknelės. Ji taip sužavėjo Williamą, jog netrukus jis ėmė matyti Middleton visai kitokioje, šįkart jau romantiškoje šviesoje.

Kaip teigiama užsienio žiniasklaidoje, tąkart princas atsisuko į savo draugą Fergusą Boydą ir tarė: „Oho, Fergusai, Kate – karšta!“

Anot kito karališkosios šeimos korespondento – Simono Vigaro – princas buvo įpratęs, kad merginos jį visuomet sekioja, o štai Kate elgėsi visiškai natūraliai, per didelio susidomėjimo nerodė.

„Ji puikiai sužaidė. Jis tikrai buvo daugelio merginų taikinys universitete, tačiau minėtame šou jis pagaliau pamatė ir Catherine“, – pridėjo korespondentas.

Todėl nors princui Williamui Kate ir galėjo pasirodyti nepasiekiama, iš tiesų, anot pačios Kate, viskas buvo kiek kitaip. 2009 metais davusi interviu apie sužadėtuves su princu, K. Middleton atviravo, kad iš tiesų su princu susipažinti be galo jaudinuosi, o kai pirmąkart jį pamatė – labai išraudo.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų