Princas Louisas švenčia 3-ąjį gimtadienį: parodė ūgtelėjusį mažylį

Princas Louisas mini ypatingą dieną. Balandžio 23-ają jam suėjo treji metukai. Minėdami sūnaus gimtadienį, jo tėvai princas Williamas ir Kate Middleton paviešino naujas jauniausiojo vaikelio nuotraukas.

7

Apie tai praneša news.sky.com,

(7 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Princas Williamas su šeima

Fotografijoje gimtadienio kaltininkas vilkėjo megztinį, marškinėlius ir šortus su kuprine ant nugaros. Jis besišypsantis užsilipo ant dviračio.

Nuotrauką Kensingtono rūmuose padarė pati Kembridžo hercogienė Catherine. Plačiai besišypsantis berniukas nuotraukoje vilki megztuką, marškinius ir šortus. Princas nufotografuotas ant dviratuko ir su kuprine ant pečių – nuotrauka daryta pirmąją Louiso dieną darželyje.

Princas lankys Willcocks‘o darželį vakarų Londone. Šį darželį lankė ir princo vyresnioji sesutė princesė Charlotte. Pasak BBC, semestras šiame darželyje kainuoja iki 3400 svarų sterlingų, priklausomai nuo vaiko amžiaus ir užsiemimų, kuriuos jis lanko.

Vyriausias Kembridžo hercogų sūnus princas Džordžas lankė King‘s Lynn‘o darželį netoli hercogų rezidencijos Sandringhame, Norfolke.

Sky News rašo, kad Willcocks‘o darželyje naujus vaikus pasitinka jų mylimiausias žaislas ir nuotrauka iš namų – taip darželis siekia padėti vaikams pritapti naujoje aplinkoje.

Princas Louisas yra penktasis eilėje į Jungtinės Karalystės sostą. Jis taip pat yra jauniausias privatų darželį pradėjęs lankyti karališkosios šeimos narys. Šią tradiciją 1985-aisiais pradėjo princas Čarlzas ir princesė Diana, išleisdami sūnų Williamą į privatų Minors darželį netoli Kensingtono rūmų.

Jauniausias Williamo ir Catherine sūnus gimė 2018 metų balandžio 23 d., 11:01 vietos laiku St. Mary ligoninėje Londone.

Primename, kad Princas Williamas ir Kate Middleton augina tris vaikus: princą  Louisą, princesę Charlottę ir princą George'ą. 


Rašyti komentarą...
V
Vytautas
2021-04-23 17:04:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kam čia įdomu?
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų