Priežastis, dėl kurios gamtos fotografas Čepulis kaltina tėvą: viskas dėl jo įtakos

Šį vakarą TV3 laidos „Gero vakaro šou“ studijoje lankysis garsus gamtos fotografas, ornitologas, knygų apie gyvūnus autorius Marius Čepulis. Jis papasakos daugybę juokingų istorijų, nutikusių fotografuojant gyvūnus, ir kitų įdomybių, pavyzdžiui, kodėl jis su savimi nešiojasi ragus, kaip privilioti elnius ar kokį keistą garsą skleidžia stirnos.

Laidos vedėjams Justinui Jankevičiui i Mindaugui Stasiuliui paklausus, kaip Marius sugalvojo tapti ornitologu ir gamtos fotografu, jis atsakė, kad tai tėvo įtaka.

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Priežastis, dėl kurios gamtos fotografas Čepulis kaltina tėvą: viskas dėl jo įtakos

„Visų pirma, reikia turėti labai įdomų tėvą, kuris taip užknisa, kad tenka lakstyt paskui paukščius. Iš tikrųjų, dėl visko kaltas mano tėvas, jis visą laiką sakė: „Tu visą gyvenimą lakstai paskui varnos uodegą“, tai va taip ir lakstau“, – juokavo Marius Čepulis.

Jis labai gerai atsimena tą dieną, kai susidomėjo paukščiais. Pasak Mariaus, maždaug prieš 30 metų, kovo 22 dieną, eidamas pažliugusiu keliu erškėčių krūme išvydo nematytą paukščiuką. Susidomėjęs išsiaiškino, kad tai buvo mėlynoji zylė. Nuo to ir prasidėjo jo, kaip ornitologo, kelias. 

M. Čepulis garsėja įspūdingomis ne tik paukščių, bet ir gyvūnų bei gamtos nuotraukomis. „Fotografuoju viską: pradžioj buvo paukščiai, atsibodo paukščiai, tada – žvėrys, atsibosta žvėrys, tada – visokie vabaliukai, atsibosta vabaliukai, tada neri po vandeniu, atsibosta po vandeniu, tada fotkini gėlytės, atsibosta gėlytės, eini fotkint žaibų. Beje esu trenktas žaibo, negi nesimato?“, – šmaikštavo fotografas.

„Gero vakaro šou“ laidos svečias papasakojo ne vieną juokingą nutikimą, įvykusį befotografuojant gamtą.

„Nuplaukiau aš su baidare fotkinti baltojo garnio. Baidarę palikau, fotkinu fotkinu, grįžtu ir žiūriu, kad baidarės nebėra. O ten sala, nėr kaip kitaip grįžti. Galvojau gal vėjas nupūtė, bet pasirodo pro šalį plaukė močiutė su valtimi, ji pagalvojo, kad žmogus nuskendo ir pasiėmė baidarę“, – pasakojo juokdamasis Marius.

Dar pikantiškesnis nuotykis nutiko Kuršių mariose paukščius befotografuojant.. M. Čepulis taip pat papasakojo, kaip jį užpuolė elnias ir daugelį kitų smagių istorijų.

Įdomios istorijos, šmaikštūs pasakojimai, juokai ir smagūs žaidimai – šiandien, 19.30 val. su „Gero vakaro šou“ per TV3!


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų