Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Pranešama, jog Meghan Markle tėvas susidūrė su sveikatos problemomis. Thomas Markle buvo skubiai nugabentas į ligoninę greitosios pagalbos automobiliu su deguonies kauke dėl įtariamo insulto.

Pranešama, jog Meghan Markle tėvas susidūrė su sveikatos problemomis. Thomas Markle buvo skubiai nugabentas į ligoninę greitosios pagalbos automobiliu su deguonies kauke dėl įtariamo insulto.

REKLAMA

Teigiama, jog kiti jo vaikai dabar laiką leidžia prie jo lovos, bet jis taip pat nori pamatyti savo dukrą Meghan, kurios nematė jau daug metų, skelbė mirror.co.uk.

Karališkasis biografas Tomas Boweris, bendraujantis su Thomu, šiandien pasirodė ITV laidoje „Labas rytas, Britanija“, kur laidų vedėjai Susanna Reid ir Richardas Madeley informavo apie vyro sveikatą.

Paklaustas, koks jo požiūris į dabartinę jų santykių situaciją, jis atsakė: „Kurį laiką bendrauju su juo dėl savo knygos, jis labai nusiminęs ir labai nepatenkintas. Jis buvo labai mylintis tėvas ir ją palaikė. Jis buvo labai nusiminęs, kad negalėjo matytis su savo anūkais.“

Vyras planavo pateikti Meghan „ultimatumą“, kuomet ketino vykti į Jungtinę Karalystę, tačiau sveikatos negalavimai šiuos planus sujaukė.

REKLAMA

„Manau, kad iš dalies jis atvyko į Londoną pasimatyti su karaliene, jis taip pat tikėjosi pamatyti Meghan ir pamatyti savo anūkus“, – sakė karališkasis biografas.

Tada Richardas paklausė, kaip Thomas planavo juos pamatyti, nes jis bus „tik vienas veidas minioje“.

„Ne, jis ketino atvykti į Vindzorą su televizijos kameromis ir paskelbti ultimatumą, kad Meghan išeitų iš Vindzoro pilies, pamatytų jį ir atsivežtų anūkus“, – pridūrė jis.

Primename, kad neseniai rašėme apie tai, jog M. Markle tėvas atsidūrė ligoninėje.

Prastėjanti sveikata

Praėjusią savaitę teismo dokumentuose paaiškėjo, kad vyro sveikata yra itin pablogėjusi nuo to laiko, kai jis išėjo į pensiją. 77 metų T. Markle šiuo metu bylinėjasi su fotografais ir žurnalistais, su kuriais kilo konfliktas prieš pat dukros ir princo Harry vestuves. Praėjusią savaitę Kalifornijos Aukščiausiojo teismo, kuriame buvo iškelta byla, darbuotojai buvo nusprendę surengti posėdį, kuriame turėtų dalyvauti abi konflikte dalyvavusios šalys. Tačiau, pagal gegužės 19 dienos pateiktą teismo dokumentą, šis posėdis buvo atidėtas.

REKLAMA
REKLAMA

„Mirror“ gautuose dokumentuose rašoma: „Teismo personalas prieš posėdį sulaukė ieškovo sūnaus skambučio, kuriame buvo praneša, kad ieškovui buvo suteikta skubi medicininė pagalba.“

Nors ir nėra tiksliai žinoma priežastis, kas galėjo nutikti, tačiau šaltiniai teigia, kad Thomas Markle sveikatos bėdos galėjo ištikti dėl nuolatinės jį kaustančios įtampos, rašoma mirror.co.uk. T. Markle savo dukters nematė daug metų. Taip pat teigiama, kad jis dar niekad nebuvo susitikęs ir su savo anūkais Archie bei Lilibet.

77 metų vyras, kuris yra tarsi išbrauktas iš Meghan gyvenimo, artimiausiomis dienomis buvo planavęs vykti švęsti platininio karalienės jubiliejaus. Kalbėdamas viename interviu, „GB News“ jis sakė, kad tikisi praleisti laiką su karališkosios šeimos atstovais, ypač princu Charles‘u.

Interviu metu jis sakė: „Aš labai to laukiu. Noriu parodyti pagarbą karalienei ir sieksiu, kad ji suprastų, jog visa mano šeima gerbia ją ir kitus karališkuosius šeimos atstovus. Mes jai žavimės ir norime, kad jie žinotų, kaip mes iš tiesų jaučiamės.“

REKLAMA
REKLAMA

Nemaloni išdavystė

Meghan ir Harry šventėms taip pat planuoja atvykti į Jungtinę Karalystę kartu su savo vaikais Archie ir Lilibet. Tai bus pirmas kartais, kai Lilibet, kuri buvo pavadinta savo prosenelės vaikystes pravarde, atvyks į tėvynę.

Anksčiau buvo teigiama, kad Thomas Markle negalėjo atvykti į Meghan ir Harry karališkąsias vestuves 2018 metais dėl sveikatos problemų. Jis turėjo palydėti nuotaką link altoriaus, tačiau vietoje to, jai padėjo paskutiniuosius žingsnius užtvirtinti jos uošvis princas Charles‘as. Tuo metu Meghan Marke teigė: „Deja, mano tėvas nedalyvaus mūsų vestuvėse. Visada juo rūpinausi ir tikiuosi, kad jis sutelks šiuo metu dėmesį į savo sveikatą. Noriu padėkoti visiems, kurie siuntė gražias palaikymo žinutes.“

Vėliau buvo pranešta, kad T. Markle, likus vos kelioms savaitėms iki vestuvių, paviešino dar niekam nematytas nuotraukas. Vėliau jis prisipažino, kad už šias nuotraukas jam buvo sumokėta, nors jo dukra Samantha spaudai sakė, kad tai buvo jos idėja ir ji norėjo parodyti, kaip jos tėtis prieš dalyvaujant vestuvėse „įgauna formą ir yra puikios sveikatos“.

Likus dviem savaitėms iki vestuvių jam buvo atlikta širdies operacija, kuri, kaip manoma, prisidėjo prie to, kodėl vyras negalėjo atvykti į vestuves. Visgi, nuo kilusio skandalo Meghan Markle daugiau su savo tėvu nebekalbėjo. Vėliau Thomas Markle buvo kalbėjęs, kad paduos Sasekso gyventojus į teismą už tai, kad neleidžia pasimatyti su anūkais. Vyras pavadino juos „blogais“ tėvais ir sakė, kad tiek Meghan, tiek princas Harry daro daug klaidų augindami 3-jų metų sūnų Archie ir 11-os mėnesių Lilibet.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų