Premjera: Linas Adomaitis ir Gytis Paškevičius naujausioje fotosesijoje atrodo tarsi bičiuliai gangsteriai

Du garsūs Lietuvos dainininkai Linas Adomaitis ir Gytis Paškevičius naujausioje fotosesijoje įsiamžino šalia įspūdingų senovinių automobilių. Apdulkėjusiame garaže, prieblandoje šalia prabangių automobilių Gyčio ir Lino įvaizdis primena herojus iš kino filmų apie gangsterius, leidžiančius laiką po sėkmingo sandorio.

9

(9 nuotr.)
FOTOGALERIJA. NUOTRAUKOS: Linas Adomaitis ir Gytis Paškevičius naujausioje fotosesijoje atrodo tarsi bičiuliai gangsteriai

“Prestižas, prabanga, ilgaamžiškumas, tęstinumas, draugystė – tai pagrindinės fotosesijos intencijos, kurias iškėlė visa kūrybinė komanda, ir tai, kas labai asocijuojasi su Gyčiu ir Linu. Rezultatu esame labai patenkinti,” – sako fotosesijos autoriai Irma Adomaitienė ir Pijus Vyčas.

Jau šių metų spalį įvyks itin galingas Lino Adomaičio ir Gyčio Paškevičiaus koncertinis turas per didžiąsias Lietuvos arenas. Scenoje pasirodys net 200 profesionalių muzikantų, o dviejų dalių koncertai bus ypatingi ne tik muzikine prabanga, bet ir įspūdinga scenografija.

 


Rašyti komentarą...
G
GENĖ
2015-08-05 11:53:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
LABAI GAILA .KAD KONCERTO NETEKS PAMATYTI VILNIEČIAMS ,TOKS KONCERTAS ,KOKIE PUIKŪS LIETUVOS ATLIKĖJAI ,VILNIUJE NĖRA TOKIŲ ARENŲ,IŠ DŪŠIOS SAKAU ,KAD LABAI LABAI GAILA,,,,
Atsakyti
0

a
asfasdf
2015-08-11 12:49:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
atvaziuok i kauna ir pamatysi. Kokios problemos?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų