Pranašiškas piešinys: savo svajonių vyrą nutapiusi mergina po dviejų mėnesių jį sutiko realiame gyvenime

Chloe Mayo, dailininkė mėgėja iš Anglijos, viename paveiksle nutapė savo įsivaizduojamą svajonių vyrą, o po dviejų mėnesių per interneto pažinčių svetainę rado tikrą to piešinio atitikmenį! Ją taip apstulbino panašumas, kad iš pradžių paslėpė paveikslą bijodama, jog vaikinas palaikys ją kvanktelėjusia persekiotoja, rašo odditycentral.com.

2009 m. Chloe, kuri tuo metu buvo vieniša, nutapė romantišką paveikslą, kuriame pavaizdavo save, besilaikančią už rankų su tamsiaplaukiu barzdotu vyru. 31 metų mergina savo kūrinio pernelyg nesureikšmino ir, palikusi svetainės kampe, tiesiog pamiršo. Netrukus ji ėmė ieškoti meilės internete ir susipažino su Michaelu Goemanu. Pora atrado daug bendro ir po dviejų mėnesių nusprendė susitikti gyvai.

Tą akimirką, kai pamatė Michaelą, Chloe tiesiog suakmenėjo: jis neįtikėtinai priminė vyriškį piešinyje. Bijodama būti palaikyta pamišusia persekiotoja, ji paslėpė piešinį po lova ir parodė jį Michaelui tik po dar kelių pasimatymų: „Jis turėjo užeiti pas mane į namus. Pamaniau: „Jei jis pamatys piešinį, tikrai pagalvos, kad persekioju jį ir esu mažumėlę trenkta.“ Taigi pakišau jį po lova, – pasakojo Chloe. – Maždaug po savaitės sukaupiau drąsą ir parodžiau paveikslą. Nors jis atrodė šiek tiek sutrikęs, kai papasakojau visą istoriją, jam tai pasirodė linksma.“

REKLAMA

Laimė, pieštinis klonas Michaleo neatbaidė. Po aštuoniolikos mėnesių draugystės per romantiškas atostogas Prancūzijos pietuose jis paprašė Chloe rankos.

Dabar pranašiškasis paveikslas kaba poros namų svetainėje, o merginos draugai Michaelą pradėjo vadinti „vyruku iš paveikslo“.

„Niekada nemaniau, kad galėčiau išsipranašauti sau vyrą ir šiaip netikiu tokiais dalykais, bet šį kartą tai turėjo būti lemtis“, – sakė C.Mayo.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų