Portalas tv3.lt primena, kas šiemet gavo „Auksinius svogūnus“ Visi nugalėtojai ir įdomiausi kadrai

Sekmadienio vakarą TV3 žiūrovai stebėjo iškilmingą, jubiliejinę apdovanojimų ceremoniją „Auksiniai svogūnai 2018“. Lietuvą sudrebino geriausi muzikiniai numeriai per visą apdovanojimų istoriją, įvertinti ryškiausi 20-mečio įvykiai, politikai ir, žinoma, apdovanoti didžiausi šių dienų herojai.

181

Politinės satyros šou jau dvidešimtį yra vienas laukiamiausių metų įvykio. Vieni jų laukia dėl progos išgirsti aštrius komentarus, kiti – su baime, kad tik patys negautų nominacijos. Laukti ar nelaukti, bet svogūnai buvo išdalinti.

Nespėjusiems pamatyti ar jau spėjusiems užmiršti, primename, kokios nominacijos ir kam atiteko.

(181 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „Auksinių svogūnų“ apdovanojimai

Pirmoji nominacija už „Geriausią pradžios dainą“ skirta Česlovui Gabaliui. Jis 2012 metais „Auksiniuose svogūnuose“ dainoje pranašavo „Pasaulio pabaigą“.

Iškart po šios, sekė politinė nominacija – „Metų citata“. Ji atiteko Aušrai Maldeikienei už labai dviprasmišką citatą: „Ponia Širinskienė man yra arčiau idioto“.

Atlikėjas Marijonas Mikutavičius svogūną atsiėmė už nominaciją „Seksualiausia dvidešimtmečio daina“ už dainą – „Gėjai niekadėjai“.

Vieną nominaciją atsiėmė ir renginio vedėjai Justinas Jankevičius ir Arūnas Valinskas. Jie pelnė nominaciją „Geriausias dvidešimtmečio eilėraštis“, juo pripažintas Vladimiro Romanovo eilėraštis „Du gaideliai“.

Į „Metų pasakos“ nominaciją pretendavo net trys istorijos, kurių autorius vienas – Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos lyderis Ramūnas Karbauskis. Nominaciją jis gavo už pasaką apie tai, „kaip snieguolė Milena frakcijos nykštukams nuotoliniu būdu dirbo“.

„Geriausias visų laikų Auksinių svogūnų šokio“ nominaciją atsiėmė atlikėjas Deivis ir Ramūnas Vyšniauskas. Po jų sušokto „Gulbių ežero“ net baleto virtuozams atvipo žandikauliai.

Dvikovų politikos arenoje tikrai netrūksta, todėl išrinkti verčiausius „Metų dvikovos“ vardo – nelengva užduotis. Visgi, „Metų dvikova“ pripažintas Ramūno Karbauskio ir Edmundo Jakilaičio susirėmimas. Principinė bekompromisė dvikova - Iš kur tavo trąšos - O kur tavo mokesčiai? Po tokių dvikovų dažniausiai iš trąšų neatsiranda mokesčiai, o iš mokesčių lieka tik trąšos. Deja, nominacijos niekas neatsėmė.

REKLAMA

Bene skandalingiausia nominacija „Metų #Metoo“ taip pat nebuvo atsiimta, tačiau paskirta Seimo nariui Mykolui Majauskui. Tai jau antrasis šios kadencijos Seimo narys po Kęstučio Pūko, turintis problemų dėl savo „mykolo“.

(42 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „Auksinių svogūnų" svečiai

Nominacija „Dvidešimtmečio debiutas“ už dainą, kuri pirmą kartą nuskambėjusi „Auksiniuose svogūnuose“, tapo populiariausia, atiteko Žilvinui Žvaguliui ir jo dainai „Makaronai“. 2004 metais su Seimo nare Nijole Steibliene „Auksiniuose svogūnuose“ atlikta daina „Apkalta meilei“, vėliau pervadinta tiesiog „Makaronais“, tapo superhitu ir kelis mėnesius karaliavo Lietuvos radijo stočių topuose.

Pretendentus į „Metų idėjos“ nominaciją be ilgų svarstymų nurungė idėja – „Vilnius G taškas“. Grupė jaunų entuziastų sukūrė reklaminį Lietuvos šūkį „Vilnius - Europos G taškas“.

Atlikėjas Deivis pelnė ir dar vieną nominaciją – kartu su Inga Valinskiene jie pripažinti „Geriausiu duetu“, sudainavę dainą „Meilės medus“. Vienas ryškiausių duetų, 2003 metais nepalikęs nei vieno abejingo ne tik salėje, bet ir prie televizorių ekranų.

Daugiausiai dėmesio sulaukusi nominacija, ypač artėjant Lietuvos prezidento rinkimams – „Metų kandidatas“. Ją pelnė ir atsiėmė Naglis Puteikis. Jis pirmasis pareiškęs, kad kandidatuos Lietuvos Prezidento rinkimuose. Kaip sakė ceremonijos vedėjai, kai po rinkimų būti pirmuoju nešviečia, tai smagu pabūti pirmuoju nors tarp apsireiškusiųjų.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų