Šioje gėlių pievoje buvo suskaičiuotos net 57 skirtingos žiedinių augalų rūšys. Kai lauką galėjo aplankyti kiekvienas smalsuolis, pora nesitikėjo sulaukti tiek daug lankytojų.
Kai kurie žmonės verkė iš džiaugsmo, kiti krykštavo iš susijaudinimo. „Žiūrint į tokią gėlių gausybę, dingsta net ir blogiausios mintys, - sako Brianas Barcroft Hall terasoje. - Matyti, kad žmones užvaldo ramybės ir džiaugsmo banga.“
Svajonių pieva (J.Dadzitis nuotr.)
Prieš 10 metų Herricks'ai įsigyjo Barcroft Hall sklypą, kuriame suremontavo namą ir visą 85 akrų ganyklą pavertė augalijos sodu.
Paskutinį jų projektą - svajonių lauką - įkvėpė apsilankymas Pietų Afrikos „Kew“ parke, „Table Mountain“ nacionaliniame parke ir „Kirstenbosch“ soduose.
Didelę teritoriją jie nusprendė apsodinti skirtingomis gėlių rūšimis iš viso pasaulio ir surengti didžiausią šalies parodą.
Išvalius žemę nuo šiukšlių ir atliekų, ji buvo suarta ir išakėta. Gėlių sėklas pora rinkosi pasitardami su vienu Vakarų šalių laukinių gėlių ekspertu, Clive Farrell'u.
Svajonių pieva (J.Dadzitis nuotr.)
Kadangi pavasaris buvo sausas ir ilgas, Brian'as jaudinosi, kad daugelis gėlių gali taip ir nesužydėti. Bet lietus gegužės mėnesio gale privertė lauką sumirgėti įvairiausiomis spalvomis. Pirmiausiai pražydo „saulutės“, vėliau „baltagalvės“ ir „mėlynosios saulutės“. Po jų sekė mėlyni ir balti „pelėvirkščio sukučiai“ bei „Kalifornijos aguona“.
Kartu su jomis pražydo raudonasis ir mėlynasis linai, rugiagėlės ir grūdinė ramunė.
Tuo metu, kai buvo atvertos lauko durys visiems smalsuoliams, iš viso žydėjo 37 gėlių rūšys. Likusios 20 rūšių dar tik turėjo pražysti. Brian'as ir Denise norėjo, kad jų „Svajonių laukas“ taptų tarsi gabalėliu dangaus.
„Šiandien daugeliui žmonių reikia harmonijos ir ramybės, mes tai ir pabandėme sukurti, - tikina Brian'as. - Tuo pačiu metu jūs galite susipažinti su gėlių įvairove, užuosti ir paliesti jas. “
Sunkaus darbo dėka, šiandien galime tik pasidžiaugti ir mėgautis atkaklios poros darbo vaisiais.
Svajonių pieva (J.Dadzitis nuotr.)