Po žinių apie skyrybas su žmona – netikėtas Bareikio sprendimas: sukvietė artimiausius žmones

Praėjusios savaitės pabaigoje dainininkas bei televizijos laidų vedėjas Vidas Bareikis kartu su žmona Jurga Šeduikyte viešai paskelbė, kad suka skirtingais keliais. Vis dėlto tai – ne vienintelis drąsus sprendimas žinomo vyro gyvenime.

7

Originalių idėjų kupinas atlikėjas Vidas savo 5-ąjį albumą nusprendė visų pirma pristatyti ne tūkstantinei miniai, kuri susirinks palaikyti jo gruodžio 27 dieną Kaune vyksiančiame šou „Ežero dugne“, bet patiems ištikimiausiems fanams. Jiems surengė vakarėlį savo namuose, rašoma pranešime spaudai.

(7 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Vidas Bareikis naują albumą pristatė savo namuose

„Jau seniai svajojau surengti tokį pasirodymą pačioje asmeniškiausioje ir artimiausioje aplinkoje – savo namuose, prie pianino. Juk ten ir gimė didžioji dalis naujojo albumo dainų. Ir taip pat norėjau, kad fizinį mano albumo vienetą pirmi į rankas paimtų būtent ištikimiausi fanai. Žinojau, kad yra žmonių kurie mano koncertuose yra apsilankę 10 ar net kelioliką kartų, jau net pažįstu juos. Vis galvojau, kaip galiu atsidėkoti už tokią ištikimybę ir palaikymą. Supratau, kad noriu juos pasikviesti į namus, sugroti ekskliuzyvų koncertą, padovanoti naujausią albumą ir pavaišinti paties virta sriuba“, – pasakojo V. Bareikis.

Sekmadienio vakarą atlikėjo namuose susirinko daugiau nei 20 prisiekusių gerbėjų. Nestandartiniame albumo pristatyme taip pat dalyvavo ir būrys puikiai visiems pažįstamų V. Bareikio draugų.

Glaudžioje aplinkoje muzikos klausėsi, kartu dainavo ir paties Vido virtą sriubą ragavo grupės „8 Kambarys” nariai Karolis Talutis ir Deivydas Alejūnas, atlikėjos Ieva Zasimauskaitė ir Monika Linkytė, albumo prodiuseris Artiomas Penkevičius. 

„Tai buvo vienas ypatingiausių vakarų mano muzikinėje karjeroje. Mat į jį susirinko patys svarbiausi žmonės: mano didžiausi draugai bei tikri fanai, kurių palaikymas jau tikrai yra pamatuotas laiko! Buvo nerealus jausmas girdėti juos kartu dainuojant kiekvieną dainą. Tai tikrai buvo nepamirštamas ir į istoriją įeisiantis vakaras”, – džiaugėsi Vidas. 


Rašyti komentarą...
D
Debilas
2019-12-16 16:39:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
Aš su tokiu debilu niekur neičiau o muzika visai nemuzika o kažkoks kalbėjimas nesąmonė
Atsakyti
-1

J
Janina
2019-12-18 19:09:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
o neseniai viešai per tv laidą sakė kad žmona jam amžina.. iki mirties
Atsakyti
0

M
Monika
2019-12-31 11:19:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kaip užsivadinęs esate,viską apie jus pasako.
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų