• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Dizainerė Diana Vapsvė neseniai pasidalijo savo išgyvenimais ir papasakojo apie kovą su krūties vėžiu. Moteris septynerius metus kovojo su klastinga liga, o galiausiai ji ryžosi krūtų šalinimo operacijai.

Rodos viskas baigėsi, tačiau įvykus komplikacijai moteris ir vėl gulėsi ant operacinės stalo. Savo išgyvenimais Diana pasidalijo feisbuko paskyroje.

„Taip jau atsitiko, kad teko skubiai grįžti ir atlaikyti dar vieną visai neplanuotą operaciją. Pradedu galvoti, kad tai man kažkieno siųsti išbandymai, kurie mane daro tik stipresne. Svarbiausia neprarandu drąsos ir vilties, kad tai tikrai paskutinis kartas ir toliau viskas eisis sklandžiai. Tad visada save raminu, kas nutiktų – ne visada taip bus. Tai laikina. Taip turėjo būti. Viskas kas vyksta musu gyvenime, tai ne veltui.

Aš paprastai nepasiduodu, nes rudeniui turiu rimtų planų, kuriuos pažadėjau sau įgyvendinti. Apie šiuos planus, kurie daug ką nudžiugins, pasidalinsiu, kai lakstysiu vėl. O be savo istorijos aš nebūčiau aš! Nekantriai laukiu arkliškos sveikatos ir tuomet pabaigsiu jau pradėtus darbus su trenksmu“, – ryžtingai nusiteikė moteris.

REKLAMA
REKLAMA

Portalas tv3.lt primena, kad atvirame interviu žinoma moteris papasakojo, jog prieš keturis mėnesius ji ryžosi krūtų šalinimo operacijai.

REKLAMA

Pasirodo, jos motiną pasiglemžė krūties vėžys, o po pirmagimės gimimo ši grėsmė iškilo ir pačiai Dianai.

Socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje Diana dalijosi išgyvenimais ir drąsino visas tas, kurioms to reikia, bei padėkojo tiems, kurie išreiškė palaikymą.

„Draugai pamokė, kad neskaityčiau komentarų, nes tai tema ne apie naują mano kurtą suknelę... Aš paėmiau ir perskaičiau visus iki vieno, kankinama smalsumo ir abejonių, ar tokiom temos garsiai reikia kalbėti. Na, negaliu nepadėkoti žmonėms už tokį didžiulį palaikymą, už jūsų skleidžiamą šilumą, už nuoširdžias žinutes, kurios man taip brangios ir artimos.

REKLAMA
REKLAMA

Nuostabu, kad galime dalintis savo gyvenimo patirtimi ir iš to pasilikti sau kažką naudingo ir vertingo. Nuostabu, kad turime pakankamai drąsos kalbėti apie tai, kas ne taip džiugina.

Tik noriu dar pridurti, kad esu labai laiminga moteris! Esu sveika ir labai stipri! Mylima ir mylinti iki dangaus! Nesu nuskriausta, nesu auka ir neieškau paguodos ar gailesčio.

Rašau ir šypsausi, nes nematau, dėl ko liūdėti! Juk viskas pagaliau yra gerai!

Tik noriu pasidžiaugti galimybe kalbėti garsiai apie tikrąsias gyvenimo vertybes ir priminti, kas gyvenime svarbiausia. Rūpinkitės savimi ir tais, kuriuos mylite!“ – seniau rašė rašė dizainerė.

Netrukus ir po šio įrašo pasipylė palaikymo kupinos žinutės. „Nereali“, „Diana, esi nuostabi, ačiū Tau už pasidalinimą!“ – gyrė komentatoriai.

 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų