dizainerė diana vapsvė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „dizainerė diana vapsvė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „dizainerė diana vapsvė“.

Po sunkios operacijos atsigavusi Vapsvė – vėl ligoninėje: neprarandu drąsos

Dizainerė Diana Vapsvė neseniai pasidalijo savo išgyvenimais ir papasakojo apie kovą su krūties vėžiu. Moteris septynerius metus kovojo su klastinga liga, o galiausiai ji ryžosi krūtų šalinimo operacijai. Rodos viskas baigėsi, tačiau įvykus komplikacijai moteris ir vėl gulėsi ant operacinės stalo. Savo išgyvenimais Diana pasidalijo feisbuko paskyroje. „Taip jau atsitiko, kad teko skubiai grįžti ir atlaikyti dar vieną visai neplanuotą operaciją.
2019-07-26

Vapsvė prabilo po krūtų šalinimo operacijos: „Nesu auka ir neieškau paguodos“

Dizainerė Diana Vapsvė visai neseniai prabilo apie sunkius išgyvenimus. Atvirame interviu žurnalui „Žmonės“ žinoma moteris papasakojo, jog visai neseniai ji ryžosi krūtų šalinimo operacijai. Kaip rašoma leidinyje, jos motiną pasiglemžė krūties vėžys, o po pirmagimės gimimo ši grėsmė iškilo ir pačiai Dianai. Socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje Diana šį ketvirtadienio rytą nusprendė darkart padrąsinti visas tas, kurioms to reikia, bei padėkoti tiems, kurie išreiškė palaikymą.
2019-05-16
Į viršų