Po skyrybų pirmą kartą prabilo Angelina Jolie

Po rugsėjo 20-ą įvykusių Angelinos Jolie ir Brado Pitto skyrybų, visas pasaulis liko sukrėstas. Vienus nustebino pats faktas, kitus – vėliau paaiškėjusios detalės.

13

Aktorė apkaltino savo buvusįjį smurtaujant prieš vaikus, teigė, kad Bradas vartoja alkoholį ir kenčia nuo pykčio priepuolių. Visgi šiuos kaltinimus šiandien vaikų teisių apsaugos tarnyba po mėnesį trukusio tyrimo atmetė. Bradas susigrąžino savo gerą vardą, o ta proga po kelių mėnesių tylos ir slapstymosi pirmą kartą pasireiškė ir pati Angelina Jolie.

(13 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Angelina Jolie paguodą rado garsaus aktoriaus glėbyje

„Vaikų apsaugos tarnybos tikslas yra užtikrinti, kad vaikai augtų saugioje ir ramioje aplinkoje. Kaip mes teigėme šią savaitę, tarnyba paskatino priimti bendrą susitarimą, kad globa atitektų abiems, o mes šį sprendimą priėmėme“, - skelbia Angelina, kurios pranešimą paviešino atstovas.

Aktorė teigia, kad ji tokių veiksmų ėmėsi norėdama apsaugoti savo vaikų sveikatą. Pranešime pažymima, kad Angelina yra patenkinta dėl tarnybos sprendimu, tačiau plačiau situacijos nekomentuos.

„Angelina dabar tikisi, kad jos vaikai dabar turės laiko „pasveikti“, - aktorės žodžius percitavo atstovas, skelbia „Elle.com“. 

Visgi šie veiksmai atsisuko prieš viena gražiausių moterų  pasaulyje vadinama Angelina. Po paskelbtos žinios socialiniuose tinkluose atsirado užsipuolusių garsią moterį. Kai kurie mano, kad Angelina melu ir „nešvariais žaidimais“ bandė atimti iš vaikų tėvą.

Atostogos atskirai

Angelina ir Bradas gynėsi, kad jų santykiams nekilo grėsmė, tačiau jie beveik visada atostogaudavo atskirai. Praėjusį pusmetį B. Pittas didžiąją dalį laiko leido Londone, kur filmavosi naujausiose juostoje, o Angelina su vaikais liko JAV.

Paskutinį kartą Bradas su Angelina užfiksuoti kartu liepos ketvirtąją, kai su šeima šventė JAV nepriklausomybės dieną.

Fotografai beveik niekada neužfiksuodavo poros drauge, todėl gandai apie poros skyrybas sklandė jau kelis mėnesius. Visgi artimas šaltinis vos prieš kelias savaites teigė, kad A. Jolie ir B. Pittas norėtų įsivaikinti septintą vaiką.

REKLAMA

Supykdė santykiai su buvusia žmona

Dar liepos mėnesį užsienio portalai paskelbė, jog Bradas Pittas buvo susitikęs su buvusia žmona Jennifer Aniston, o tai kaip reikiant įsiutino aktorę.

Nepadėjo netgi tai, kad B. Pittas su J. Aniston susisiekė norėdamas pareikšti užuojautą dėl jos motinos mirties.

„Tai buvo pirmas kartas per keletą mėnesių, kai jie buvo dviese be aplink zujančių vaikų ir darbuotojų. Angie pamanė, kad nuoširdus pokalbis padėtų jiems geriau suprasti, kas šiuo metu vyksta jų abiejų gyvenime. Tada Bradas atsainiai prasitarė, kad susisiekė su Jen norėdamas pareikšti jai užuojautą, kai gegužę mirė jos mama. Jis nemanė, kad tai kas nors labai baisaus. Bet Angie sureagavo taip, lyg būtų sprogusi atominė bomba. Ji buvo persiutusi, kad jie bendravo“, – žurnalui „In Touch“ pasakojo šaltinis.

Jo teigimu, poros romantiški jausmai visiškai išblėso: „Jie prarado aistrą vienas kitam. Tai tikrai liūdna. Romantika liko paskutinėje vietoje, po karjeros ir vaikų.“

Gąsdino sveikatos problemos

Moters šeimoje yra paplitęs krūties vėžys, tad nenorėdama rizikuoti savo gyvybe ir, kad jos vaikai prarastų mamą, Angelina ryžosi abiejų krūtų mastektomijai bei gimdos kaklelio šalinimo operacijai.

Visgi po prieš kelis metus darytų procedūrų jos sveikata vis blogėjo, o padariniai ėmė atsispindėti jos kūne. Ji smarkiai sulyso, o nerimą išreiškė ir vyras Bradas Pittas.

Gyvenimą pašventė ne šeimai, o pasauliui?

Smarkiai sulysusi Angelina Jolie vengdavo viešumos, tačiau visada dalyvaudavo humanitarinėse misijose. Jungtinių Tautų geros valios ambasadorė lankydavosi labiausiai nuskriaustuose žemės kampeliuose, todėl dažnai pelnydavo kritikos iš kitų.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų