Po skaudžios netekties, Perry atskleidė linksmesnę naujieną: paviešino itin jausmingą kadrą

Visai neseniai dainininkė Katy Perry su savo gerbėjais pasidalijo nuostabia žinia, jog kartu su sužadėtiniu aktoriumi Orlando Bloomu laukia šeimos pagausėjimo. Kiek vėliau žiniasklaidoje pasirodė liūdna žinia, kad mirė atlikėjos močiute.

4

Dabar K. Perry dalijasi džiugiomis žiniomis ir atskleidė, ko ji laukiasi.

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Katy Perry ir mylimasis

Visai neseniai atlikėja paviešino jausmingą sužadėtinio nuotrauką bei atskleidė, kad laukiasi mergaitės. Nuotraukoje matyti, kad vyras yra itin laimingas, o nuo jo veido nedingsta šypsena. 

Žaismingai pozuodamas prieš kamerą, vyro veidas buvo išteptas putomis. 

Instagrame ji rašė: „Tai mergaitė“.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad dar visai neseniai dainininkė nustebino gerbėjus pranešdama, kad laukiasi, itin originaliu būdu.

Tai ji pranešė naujausios savo dainos vaizdo klipe „Never Worn White“. Romantišką kūrinį įkvėpė jos santykiai su 43 metų aktoriumi, su kuriuo ji susitikinėja nuo 2016-ųjų. 

Apsirengusi balta suknele, vaizdo klipe Perry dainuoja: „Matau mus už 60 metų su visu šeimos medžiu“, o vaizdo klipe pabaigoje ji parodo savo suapvalėjusias kūno formas.

Savo „Instagram“ dainininkė taip pat pasidalijo keliomis mintimis bei pridėjo, kad jaučiasi itin laiminga.

K. Perry tai bus pirmasis vaikelis, o štai aktorius Bloomas turi 8-metį sūnų iš ankstesnių santykių su manekene Mirand Kerr.

Vaizdo įrašą galite pamatyti čia:

Primename, kad atlikėjos močiutė mirė būdama 99 metų.

Apie tai „Twitter“ socialinio tinklo paskyroje pranešė pati K. Perry. Pasidalijusi vieno kūrinio nuoroda, ji trumpai brūkštelėjo: „Daina močiutei. Tegul ji ilsisi ramybėje. Ann Pearl Hudson.“

K. Perry močiutė buvo itin populiari tarp dainininkės gerbėjų dėl savo iškalbos ir puikaus humoro jausmo. Dokumentinėje juostoje apie anūkę, A. P. Hudson yra sakiusi, kad vaikystėje Perry buvo „pamaiva ir tikra dėmesio auka“.

Dainininkė savo meilę močiutei rodydavo dažnai ją pasiimdama kartu su savimi į įvairius apdovanojimus. 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų