Nuotraukoje viena mama, kita – dukra: ar pavyks neapsigauti?

Nepaisant to, kad jaunoms mamoms visuomet yra sunku, vėliau jos gali džiaugtis ne tik savo suaugusiomis atžalomis, bet ir savo jaunatviškumu. Būtent taip atsitiko 40-metei Soniai Magnier iš Airijos, kuri yra nuolat maišoma su savo dukros vyresne seserimi.

12

Įdomiausia tai, kad iš tiesų Sonia yra perpus vyresnė už savo dukrą Renee…

(12 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Mama ir dukra – kaip du vandens lašai

„Mus nuolat painioja su seserimis. Visuomet linksma stebėti reakcijas, kai paaiškiname, kad iš tiesų mes – mama ir dukra“, – pasakojo itin jaunatviškai atrodanti moteris.

Sonia užsienio žiniasklaidai pasakojo, kad jos karjera padeda išlikti jai jaunai. „Esu gyvenimo trenerė, o tuo užsiimantys žmonės koncentruojasi į pozityvų požiūrį ir mąstyseną. Taip pat daugiausiai dirbu su jaunomis moterimis, manau, kad tai taip pat padeda“, – savo išvaizdos paslaptimis dalijosi ji.

Tiesa, tai, kas liečia jos figūrą ir sudėjimą, yra didelio darbo paslaptis. „Man patinka būti sveikai, todėl sporto klubą lankau 3 kartus per savaitę. Taip pat kasdien užsiimu joga ir meditacija – tai padeda išlaikyti susikoncentravimą“, – toliau savo patarimais dalijosi ji.

Toms, kurios norėtų sulaukusios 40 metų atrodyti kaip ji, S. Magnier siūlo pradėti nuo rūpinimosi veido oda. „Savo odą prižiūriu tik naudodama gerus produktus, o kartais apdovanoju save ir įvairiomis procedūromis. Vis dėlto gera oda, manau, priklauso ir nuo gyvenimo būdo. Svarbu gerti daug vandens, valgyti subalansuotą maistą“, – aiškino ji.

Sonia primena, kad svarbų vaidmenį siekiant jaunatviškai atrodyti vaidina ir drabužiai – čia moteriai visuomet padeda jos dukra. Tiesa, jos ne tik atrodo kaip seserys – taip pat ir elgiasi.

„Mes daug laiko praleidžiame kartu. Apsipirkinėjame, susitinkame pietų ar vakarienės, mėgaujamės atostogomis. Tai – savotiškas mergaičių laikas“, – pasakojo moteris.

Ir nors kai kurie galėtų galvoti, kad dukra motinai netgi pavyduliauja, iš tiesų Renee tokia jaunatviška mama itin džiaugiasi. „Vis dėlto į klubus dažnai neiname – abiems jie yra atsibodę. Aš užtektinai prisilinksminau būdama 20-ties“, – pasakojo ji.


Rašyti komentarą...
S
Sv
2020-03-07 22:25:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
Iškarto matosi kuri mama.
Atsakyti
0

D
Dede
2020-03-08 02:14:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
Mama kaip mama, bet dukra tai ryskiai vyresne atrodo
Atsakyti
-4

A
As
2020-03-08 09:52:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
Su seserimi maišoma,ne todėl, kad jaunai atrodo,o dėl to,kad dukra ne pagal amžių susenus. Dukrai drąsiai virš 30ies galima duoti...
Atsakyti
-3

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų