To karalienė savo sūnui neatleistų: bandymas suvilioti modelį baigėsi fiasko

Panašu, kad karališkosios šeimos skandalai vis nesibaigia. Tiesa, pastaruoju metu bėdas kelia ne tik karališkųjų pareigų atsisakę princas Harry ir jo mylimoji Meghan Markle, bet ir karalienės sūnus princas Andrew.

14

Dar rudenį viešumoje buvo pasirodžiusi žinia, jog minėtas vyras neva turėjo draugystę su kalėjime nusižudžiusiu, lytiniais nusikaltimais pagarsėjusiu Jeffrey Epsteinu, o vėliau pradėta kalbėta ir apie tai, kad viena moteris, būdama 17-os metų, buvo verčiama su princu užsiiminėti seksu.

(14 nuotr.)
FOTOGALERIJA. To karalienė savo sūnui neatleistų: bandymas suvilioti modelį baigėsi fiasko

Deja, tai – dar ne viskas. Neseniai užsienio žiniasklaidoje pasirodė ir kiek kitokie gandai, kurie, tikėtina, labiausiai turėtų nepatikti karalienei. 

Pasirodo, kad vienąkart princas taip stengėsi modeliui padaryti įspūdį, kad net leido tokį dalyką, apie kurį būtų galima tik pasvajoti. 2000-aisiais metais žinomas vyras buvo itin susižavėjęs manekene Caprice Bourret, todėl siekdamas pavaizduoti, koks yra galingas, leido jai ne tik apsilankyti Buckinghamo rūmuose, bet ir pasėdėti jo motinos – karalienės Elizabeth II-osios – soste.

„Artimas Caprice šaltinis teigė, kad jis dukart ją nusivedė į Buckinghamo rūmus, o vieno susitikimo metu leido jai pasėdėti karalienės soste. Negana to, ji pastebėjo ir vieną indą, kuris jai labai patiko, todėl paklausė, ar negalėtų jo pavogti ir nusiųsti savo mamai. Moteris tikino, kad jis jai leido, o jos motinai indas itin patiko“, – teigė šaltinis užsienio žiniasklaidai.

Blogiausia šios istorijos dalis yra ta, kad nepaisant to, kiek princas Andrew stengėsi, Caprice vis tiek nebuvo jo įsižiūrėjusi romantiškai – viso labo telaikė jį tik draugu. „Iš jos pusės, nebuvo jokios galimybės net permiegoti – ji juo nesižavėjo. Tačiau kaip amerikietę ją itin žavėjo tai, kad jis buvo iš karališkosios šeimos. Visi slapti susitikimai, nors to nė nereikėjo, tapo puikia tema prie šeimos pietų stalo“, – pridėjo šaltinis.

Tiesa, vėliau jiedu bendrauti vis dėlto nustojo, nes Caprice paprasčiausiai ėmė jį ignoruoti. Po to, kai juodu pastebėjo spauda, ji pabėgo ir nustojo jam skambinti, nes „jis nebuvo jos tipo ir atrodė jai nuobodus“.

Rūmai šių gandų kol kas nepakomentavo.


Rašyti komentarą...
B
B B
2020-03-06 08:58:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
Žmones kraustosi iš proto, jei ji turi !
Atsakyti
0

F
Faktas
2020-03-13 06:50:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pletkai yra žurnaliūgų ir kremlinių vagių duona.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų