Po mėnesį trukusio pasiruošimo Justina Steponavičiūtė neišvyko į grožio konkursą Afrikoje

Po ilgiau nei mėnesį trukusio pasiruošimo tarptautiniam „Miss Heritage World 2015“ (liet. Mis pasaulio paveldas) konkursui, atstovauti Lietuvos modelis Justina Ieva Steponavičiūtė (22 m.) taip ir neišvyko. Kelionei į Pietų Afrikos Respubliką sutrukdė merginą užklupęs plaučių uždegimas.

8

Ruošdamasi konkursui Justinai Ievai teko šaltyje pozuoti vilkint suknelę atvira nugara. Mergina tikina, jog taip, greičiausiai, ir peršalo. tv3.lt kalbinta grožio konkursų dalyvė sakė, kad po savaitės, praleistos lovoje, jaučiasi kur kas geriau, o per aukšta temperatūra jau taip pat nebekamuoja, tačiau į konkursą vis tiek nebeketinanti važiuoti. Visos kitos dalyvės ten vyko jau prieš savaitę. Mat šis laikotarpis buvo skirtas savo šalies reprezentavimui, pasirodymams ir įvairiems projektams.

Modelis neslepia liūdesio dėl neįvykusios kelionės, tačiau stiprybės suteikia tiek konkurso organizatorių, tiek aplinkinių palaikymas. „Visi labai palaiko, guodžia, kadangi tikrai labai liūdna, kad viskas taip nutiko ir visos pastangos bei pasiruošimas buvo veltui. Ramina tai, kad, galbūt, taip ir turėjo būti. Juk skrydis į Afriką – nėra pats maloniausias, kuomet žinai, kad tam tikrose jos dalyse krito lėktuvai, dėl neramumų buvo evakuojami žmonės. Liūdna dėl visko, bet kartais taip jau nutinka, kad yra kas už mus viską sudėlioja kaip turi būti“, – šypsosi Justina Ieva Steponavičiūtė.

REKLAMA

(8 nuotr.)
FOTOGALERIJA. NUOTRAUKOS: Justina Ieva Steponavičiūtė dalyvaus grožio konkurse

Mergina tiki, kad dėl nepavykusios kelionės kaltas likimas „Tikiu, kad viskas, kas gyvenime nutinka, nutinka ne be reikalo. Tiesiog taip turi būti. Neretai netgi būna tokių situacijų, kad kažkas neįvyksta ar nepasiseka, kaip šiuo atveju, bet tuomet praėjus šiek tiek laiko supranti, pamatai, kad tai buvo tik į naudą“, – sako mergina.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų