Po kaltinimų fotošopo naudojimu Britney parodė nekoreguotą nuotrauką

Prieš kiek daugiau nei mėnesį pop atlikėja Britney Spears (34) surengė įspūdingą šou niekada nemiegančiame Las Vegaso mieste. Garsi moteris stebino ne tik savo sceniniais sugebėjimais, bet ir gerokai lieknesne figūra. Būtent tai tapo didžiausia apkalbų tema.

25

Tąkart dviejų vaikų mama į sceną lipo gerokai labiau pasitempusi. Kritikai atlikėjos išvaizdą įvertino kaip vieną geriausių per pastaruosius metus, kuomet dainininkė sunkiai kovojo su papildomai kilogramais.

(25 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Britney Spears koncertas Las Vegase gerbėjus paliko be žado

Neseniai atlikėja savo socialiniame tinkle „Instagram“ pasidalino itin karšta nuotrauka, kurioje ji lepinasi saulės spinduliais prie pat namo baseino. Tik bikinį vilkinti Britney parodė lieknas kūno linijas ir ploną it bitės liemenį. „Tiesiog poilsiauju“, - trumpai fotografiją komentavo dainininkė.

Tiesa, naujausia nuotrauka sulaukė ne tik pagyrų. Atsirado ir skeptikų, kurie įtarė, jog čia be fotošopo neapsieita. Ne vienas pastebėjo, jog prie dainininkės itin liekno liemens trūksta vienos detalės – baseino atbrailos krašto. Tačiau kol kas spėlionės ir lieka spėlionėmis.

REKLAMA

(34 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Britney Spears susigrąžino tobulas kūno formas

Dabar Britney dalinasi akimirkomis su savo gerbėjais iš atostogų Havajuose. Popmuzikos žvaigždė nuotraukoje vilki turkio spalvos „Victoria's Secret“ maudymosi kostiumėlį, o liemuo – jau nebe toks lieknas.

tv3.lr primena, kad pakitusi Britney išvaizda buvo dar labiau aptarinėjama, kuomet pasirodė žurnalo „V“ fotosesijos nuotraukos. Seksualūs ir mažai dengiantys drabužiai tik padėjo atskleisti sutvirtėjusią garsenybės figūrą. Stilius, plaukai ir makiažas taip puikiai tinka atlikėjai, jog ne vienas gerbėjas liko be žado – moteris atrodo lyg būtų dvidešimtmetė.

(31 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Naujausiose nuotraukose Britney Spears atrodo lyg dvidešimtmetė


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų