• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Pačiame skandalo su „Patrulio“ nario Juozo Butnoriaus šeima įkarštyje, prabilo ir ilgai tylėjusi Milisandra Radzevičienė.

Pačiame skandalo su „Patrulio“ nario Juozo Butnoriaus šeima įkarštyje, prabilo ir ilgai tylėjusi Milisandra Radzevičienė.

REKLAMA

Milisandra Radzevičienė savo žinute pasidalijo socialiniame tinkle „Instagram“.

„Širdyje labai jaučiu didelę rusenančią padėką…

Dėkoju už šilumą ir gerumą!

Už gimtadienio žodžius ir linkėjimus, už nuostabius prisipažinimus

Atsakydamas linkiu jums visų šių palaiminimų dvigubai! Tegul išsipildo visa, kas gera ir šviesu. Apkabinu“, – rašė ji.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad praeitą savaitę grupės „Patruliai“ narys Juozas Butnorius su žmona Gražina nusprendė nebetylėti ir viešai prabilo apie tai, kas jau kurį laiką vyksta judviejų gyvenime. Pasirodo, sutuoktiniai sulaukia grasinimų iš kito „Patrulio“ Algirdo Radzevičiaus žmonos Milisandros Radzevičienės. 

Praėjus kelioms dienoms po kilusio skandalo, Juozas Butnorius ryžosi papasakoti, kas vyksta toliau.

Socialiniuose tinkluose jis paviešino vaizdo įrašą, kuriame atskleidė, kad neseniai sulaukė skambučio iš pačios M. Radzevičienės mamos, kuri jam pažėrė nemažai kaltinimų. 

REKLAMA
REKLAMA

„Ir vėl grįžtame prie temos, prie kurios nesinorėtų grįžti, bet tenka. Kaip ir minėjome, ikiteisminiai tyrimai jau yra pradėti, bet tai dar nesibaigė.

REKLAMA

Šiandien sulaukiau skambučio iš Milisandros mamos, kuri man tiesiai šviesiai pasakė, kad nepilčiau purvo ant Milisandros. Galiu pasakyti, kad jokio purvo mes nepilame. Tai yra informacija, kurią mes surinkome per 6 terorizavimo metus ir kurią platiname, nes matome, kad jokiais kitais būdais, kaip matome, šitos istorijos neįmanoma užbaigti.

Visgi realybėje išėjo taip, kad purvas vėl buvo pradėtas pilti ant manęs. Buvo pradėta sakyti, kad esu kleptomanas, vagis, kad turiu dvilypį gyvenimą, kad turiu daug kaukių. Žodžiu, kad ir kaip bebūtų, viskas tęsiasi toliau. Matau, kad kol nebus baigtas teisminis procesas, visa ši istorija nesibaigs. Viskas vyksta toliau. Gaila“, – kalbėjo J. Butnorius.  

REKLAMA
REKLAMA

 

Apie susiklosčiusią situaciją iš pradžių prabilo J. Butnoriaus žmona Gražina. Praėjus keletai dienų, tylą nutraukė grupės „Patruliai“ narys, M. Radzevičienės vyras Algirdas Radzevičius. 

„Sveiki visi. Trumpai, aiškiai ir iš esmės apie situaciją, kuri paskutiniu metu sukasi aplink grupę „Patruliai“. Viešumo kaina yra skaudi – ne tik šlovė, bet turbūt ir pareiga pasiaiškinti, kai iškyla tokios situacijos.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Trumpai apie įvyki – prieš kelias dienas, vieno renginio ceremonijoje mano žmona padėjo tašką kelių metų istorijoje šmeiždama Juozo šeimą. Tai privalau pasisakyti aš, kas yra normalu, nes žmonėms kyla daug klausimų.

Žmonėms situacija atrodo labai keista, kaip čia mes kartu, o šeimos taip. Privalau išreikšti savo poziciją – aš palaikau Juozo šeimą.

Nors žinau visą situaciją, apie tai aš tikrai nedetalizuosiu, nes vyksta procesai, kurie viską ir nustatys.

REKLAMA

Grupė „Patruliai“ niekuomet nesiekė šlovės skandalais ir jos niekuomet nesieks. Tema yra iš tiesų skaudi – vyksta tyrimas. Norėdami apsaugoti savo vaikus nuo nereikalingo dėmesio, aš asmeniškai pareiškimą padarysiu tik kartą, vienintelį kartą. Prašysiu žiniasklaidos atstovų šia tema į mane nesikreipti, nes komentarų tikrai nebus.

Kalbant apie mus.

Mano ir Juozo duetas visada buvo, ir bus stiprus. Jis ir išliks, nes mūsų draugystė yra labai stipri. Mes esame partneriai ir labai labai geri draugai, daug laiko praleidžiame kartu ir vienas apie kitą žinome viską. Tai tvirta ir nekvestionuojama.

REKLAMA

Taigi, brangieji šia tema mano komentarų daugiau nebus, o mes susitiksime artimiausiuose mūsų koncertuose“, – sakė Algirdas Radzevičius.

Kovo 30-ąją pati Gražina Butnorienė su vyru Juozu papasakojo apie susiklosčiusią situaciją.

Šešerius metus sulaukia grasinimų

„Vakar vyko „Auksiniai svogūnai“ – puikus renginys, labai šaunus, viskas būtų buvę gerai, jeigu ne... Ką mes turime, o mes turime vieną personą, kuri jau šešerius metus terorizuoja mūsų šeimą, grasinančio pobūdžio žinutėmis, skambučiais. Faktas, ji yra užblokuota visur, kur tik įmanoma, tada yra naujos anketos kuriamos, vėl rašoma, vėl skambinama arba skambinama iš mamos, iš vyro, kas yra labai liūdna.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Bet kito žmogaus mąstymo ir veiksmų negalime pakeisti, todėl keičiame savo veiksmus. Po šešerių metų tylos nusprendėme šį dalyką paviešinti. Paviešinti ne tik per advokatą ir teismus, kur yra ruošiami dokumentai jau antrą kartą. Vieną kartą jau buvo apsiraminus, bet vėl prasidėjo. Taigi vakar buvo padėtas jau galutinis taškas. Kodėl taip sakau? Nes buvo grasinimai susidoroti. Buvo grasinimai sušaudyti, nužudyti, užkasti. Ne man vienai, taip pat ir mano vyrui. Ši moteris peržengė jau visas ribas, kokias tik galėjo.

REKLAMA

Mano tikslas, kad žmonės sužinotų, su kuo turi reikalą. Aš niekam nesu skolinga, visi svaidomi epitetai apie mano išvaizdą yra juokingi, sorry. Galiu nuvilti, neturiu aš to botokso ir man jis nereikalingas. Ačiū vyrui, kuris myli mane tokią, kokia esu. Bet reikalas ne apie tai.

Norėčiau sulaukti žinučių iš tų žmonių, kurie buvo „Auksiniuose svogūnuose“ – kviestiniai svečiai, 1-3 eilės, kurios girdėjo visą šią parodiją. Noriu apginti savo šeimos garbę ir orumą. Iš nieko nepavogiau, nors buvau išvadinta vagimi ir dar visokiais negražiais žodžiais tiek aš, tiek mano vyras, prirodyta visokių gestų, kurių turbūt nė vaikai nerodo“, – kalbėjo G. Butnorienė. 

REKLAMA

„Pradėjo pulti ir mūsų vaikus“

Apie daugybę metų besitęsiančią istoriją prabilus „Patrulio“ žmonai Gražinai, netrukus socialiniuose tinkluose pasisakė ir pats J. Butnorius. 

„Įdomi situacija, ar ne? Niekada nenorėjome to viešinti, tačiau esame priversti tai padaryti.

Situacija tokia, jog mes pastaruosius šešerius metus buvome terorizuojami už nieką. Šiaip. Mes bandome rasti problemą, rasti atsakymą į šį klausimą, už ką ir kodėl. Tas žmogus, kurią daug kas turbūt ir įtaria, tai yra ponia Milisandra, kuri labai neadekvačiai elgiasi – skambinėja naktimis, rašinėja žinutes.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Mes turime beprotiškai daug medžiagos, tai yra monologinis puolimas, jokio atsako ji niekada negaudavo, mes niekada nepildavome žibalo į ugnį. Bet būdavome pastoviai puolami, labiausiai buvo puolama mano žmona, tada pradėjo pulti mane, mūsų vaikus, pradėjo pulti mano žmoną, kai ji laukėsi.

Ir galiausiai per „Auksinius svogūnus“ šį dalyką ji pradėjo skleisti visiems – kaip nori mus nužudyti, pakasti, užmušti. Paskui dar vakarėlyje tą patį darė“, – teigė J.Butnorius. 

Ta Misesandra pyksta, taip ir nepaaiškina niekas?
kokie nauji tv3 pagalbos pacientai? Nematyti kazkokie.
Du klounai.
Šitas tai matosi popadinis.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų